Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Ultimate

1013920
001000475

Przedstawiamy nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Paracord. Wykonany z jednego kawałka stali, potrafi sprostać najtrudniejszemu zadaniu, jakie napotkasz w trakcie survivalowej wyprawy.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z nylonu i polimeru, krzesiwo, gwizdek, ostrzałka
  • Długość [mm]: 254
  • Długość ostrza [mm]: 122
  • EAN: 0-13658-12023-5
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-00075
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
Brak w magazynie
001000475
noze

Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fixed Blade Knife

Bear Grylls to człowiek znany doskonale nawet tym, którzy nie mieli stycznością z surivivalem w zaawansowanej formie. Specjalista od sztuki przetrwania, były żołnierz, zdobywca wielu nagród i rekordów Guinessa, dzięki swojemu doświadczeniu zaprojektował serię noży i narzędzi dla firmy Gerber Gear.
Ultimate Fixed Blade Knife to bardzo solidna produkcja charakteryzująca się długą, ostrą głownią oraz wygodną gumową rękojeścią. Ponadto w zestawie znajdują się bardzo przydatne akcesoria, które możesz wykorzystać w trakcie wypraw.

Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fixed Blade Knife

noze

Wygodna rękojeść

Jedną z najistotniejszych rzeczy obok perfekcyjnego ostrza jest bezpieczny i pewny chwyt. Dzięki zastosowaniu teksturowanej, gumowej rękojeści, nóż Bear Grylls Ultimate Fixed Blade pewnie leży w dłoni. Odpowiedni profil i wycięcie na palec wskazujący pozwalają zachować maksymalną wydajność w trakcie operowania nożem, również podczas bardziej skomplikowanych czynności.

Człowiek w dziczy przygotowujący posiłek

wytrzymałość

Konstrukcja

Głownia noża Bear Grylls Ultimate Fixed Blade to solidny, ponad dwunastocentymetrowy fragment stali, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Częściowo ząbkowane ostrze ułatwi przecinanie materiałów o zwiększonej gęstości jak pasy czy grube liny. Profil typu drop point sprawdzi się zarówno w głębokim lesie, jak i podczas zwykłych prac w okolicy domu.

Ostrze zostało wykonane z nierdzewnej stali o podwyższonej zawartości węgla, co daje pewność, że wytrzyma pracę nawet w bardzo trudnych warunkach. Dodatkowo charakteryzuje się zwiększoną odpornością na korozję, co pozwala używać noża w trakcie deszczu i w wodzie.

Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fixed Blade Knife wraz z pochwą i krzesiwem

łatwa obsługa

Survivalowy komplet

Firma Gerber Gear postanowiła dołączyć do zestawu kilka akcesoriów, które mogą szczególnie przydać się w trudnych sytuacjach w terenie.

Razem z nożem otrzymujesz wygodną kaburę umożliwiającą transport w dwóch płaszczyznach. Posiada ona zintegrowaną ostrzałkę diamentową, krzesiwo, które w połączeniu ze specjalnym frezem w górnej krawędzi klingi pozwoli rozpalić ognisko kiedy nie masz przy sobie zapałek, oraz instrukcję S.O.S przydatną w nieprzewidzianych sytuacjach.

Oprócz tego, do tylnej części chwytu producent załączył linkę z sygnalizacyjnym gwizdkiem ratunkowym. Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fixed Blade Knife to kompletne narzędzie survivalowe, które docenią wszyscy zwolennicy wypadów w teren.

Rozpalanie ogniska

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu i polimeru, krzesiwo, gwizdek, ostrzałka
Długość [mm] 254
Długość ostrza [mm] 122
EAN 0-13658-12023-5
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 31-00075
Kolor Czarno - pomarańczowy
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Kraton-guma
Producent Fiskars
Profil głowni Drop point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj stali 420HC
Waga [g] 318

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Ultimate
Polecane produkty: