Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Ultimate

1013921
001000476

Przedstawiamy kolejny nóż z serii narzędzi sygnowanych nazwiskiem Bear'a Gryllsa. Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Ultimate jest idealną propozycją dla każdego miłośnika survivalu. Dzięki akcesoriom takim jak gwizdek, ostrzałka i krzesiwo poradzisz sobie w każdej sytuacji.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 420HC
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
239,00 zł
Brak w magazynie
001000476
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fine Edge Knife

Kolejny nóż z serii sygnowanej nazwiskiem Bear Grylls. Ten znany na całym świecie specjalista od sztuki przetrwania, zaprojektował nóż, który uratuje Cię w trudnej sytuacji i pozwoli przetrwać w czasie wymagającej wyprawy.

Został wykonany z materiałów wysokiej klasy, dzięki czemu jest trwały i odporny. Jego ostrze zrobiono ze stali 420 HC i nadano mu kształt typu Drop point. Czarno-pomarańczowa rękojeść z utwardzonej gumy posiada znakomitą przyczepność i bardzo dobrze tłumi wstrząsy.

Wielka zaletą noża od firmy Gerber Gear jest bogate wyposażenie dodatkowe wchodzące w skład zestawu. Znajduje się w nim krzesiwo, które pozwoli rozpalić ogień w czasie zimnej nocy oraz wydajna ostrzałka i mały gwizdek sygnalizacyjny. Całość umieszczono w wygodnym pokrowcu, który pomoże bezpiecznie transportować nóż.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

łatwa obsługa

Klasyczne ostrze typu Drop point

Producent noża, chciał aby jego produkt był niezawodny i wydajny. Właśnie dlatego głownia została wykonana ze stali typu 420HC. Jest to stal nierdzewna o podwyższonej zawartości węgla. Cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości. Jej zastosowanie sprawiło, że nóż radzi sobie w trudnych warunkach i stosunkowo dobrze trzyma ostrość. Długość ostrza wynosi 122 mm.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

wytrzymałość

Wygoda użytkowania

Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fine Edge Knife nóż survivalowy o nowoczesnym designie. Oznaczenia serii Bear Grylls, widoczne na ostrzu oraz na rękojeści podkreślają jego pochodzenie. Zwarta konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność.

Rękojeść została wykonana z wysokiej jakości utwardzonej gumy, która jest przyjemna w dotyku i zapewnia stabilność uchwytu. Wcięcie na palec w dolnej części sprawia, że nóż wygodnie leży w dłoni niezależnie od pracy jaką wykonujesz. Jelec jest duży i sprawnie zabezpiecza przed zranieniem. Na końcu rękojeści umieszczono otwór, przez który przełożono linkę z gwizdkiem sygnalizacyjnym.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

noze

Pokrowiec na nóż i wyposażenie

Producent postanowił wyposażyć nóż Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fine Edge Knife w wygodny pokrowiec. Wykonano go z połączenia polimeru i nylonu. Jest on tak zaprojektowany aby zmieścić w nim pozostałe części zestawu. Ma również wygodny zaczep pozwalający na zamocowanie go do paska.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

noze

Ostrzałka i krzesiwo

Bogaty zestaw, który wchodzi w skład noża Gerber Gear Bear Grylls Ultimate Fine Edge Knife obejmuje ostrzałkę i krzesiwo. Ostrzałka diamentowa ma niewielkie wymiary lecz jest bardzo wydajna i poręczna. Krzesiwo pomoże rozpalić ognisko w czasie złej pogody, a dzięki ergonomicznemu uchwytowi poradzisz sobie z tym bez problemu.

Nóż z głownią stałą Gerber Bear Grylls Compact Fixed Blade

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 420HC
Kolor ostrza Czarny
Kolor Czarno - pomarańczowy
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 317.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z nylonu i polimeru, krzesiwo, gwizdek, ostrzałka
Długość [mm] 254.00
Długość ostrza [mm] 122.00
EAN 0-13658-12440-0
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1013921
Producent Fiskars
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Bear Grylls Ultimate
Polecane produkty: