Multitool Gerber Gear Suspension 

1014005
001000486

Multitool Gerber Gear Suspension to solidne narzędzie do ciężkiej pracy. Dzięki niemu graniczysz liczbę nieporęcznych przyrządów obecnych w każdym domu. Kombinerki, zestaw śrubokrętów, piła, nóż czy nożyczki - to i jeszcze więcej znajdziesz w jego wnętrzu.

  • Przecinak do drutu: Tak
  • Otwieracz do kapsli: Tak
  • Pilnik: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał rękojeści: Stal
  • Piła: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
 
 
noze

Multitool Gerber Gear Suspension

Wielofunkcyjne narzędzie powinno mieć zwartą konstrukcję, która sprosta trudnym warunkom użytkowania oraz narzędzia, przydatne podczas codziennych obowiązków. Właśnie takie cechy posiada Gerber Gear Suspension. Amerykański producent przygotował multitool, którego zalety docenią majsterkowicze jak również pracownicy służb mundurowych. Dzięki niemu, możesz mieć wiele przydatnych narzędzi w jednym miejscu.

Niska waga uzyskana poprzez zastosowanie żebrowanej konstrukcji ze stali i opatentowany system blokady SAF.T.PLUS, zapewniają duży komfort pracy. Silne szczypce z precyzyjną końcówką pozwalają łapać i przytrzymywać nawet drobne przedmioty. Szeroki wybór ostrzy pozwala przecinać materiały o różnej strukturze. Ponadto Gerber Gear Suspension posiada wiele innych funkcji, które odkryjesz podczas pracy. Producent nie zapomniał również o dołączeniu do zestawu wygodnej pochwy.

 Multitool Gerber Suspension

wytrzymałość

Elegancka i lekka budowa

Gerber Gear Suspension został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Narzędzia ze stali nierdzewnej są odporne na trudne warunki, a ich kształt został tak dobrany aby zapewnić jak największy komfort pracy. Na komfort wpływa również stabilna obudowa wykonana ze stali, pokryta warstwą ochronną. Otwory zmniejszające wagę sprawiły, że multitool waży jedynie 255 g.

Szczypce, które są integralnym elementem systemu składania multitool-a, działają płynnie i bez oporów. Ich wąska końcówka, pozwala na bardziej precyzyjne prace wymagające skupienia i delikatnych ruchów. Małe ostrze znajdujące się w głębi, jest idealne do cięcia drutów.

 Multitool Gerber Suspension

wytrzymałość

Opatentowany system blokady

Model Suspension opracowany i wyprodukowany w Portland, został wyposażony w opatentowany system blokady SAF.T.PLUS. Uruchamia się ona automatycznie po całkowitym rozłożeniu narzędzi. Dzięki temu masz pewność, że Twój multitool nie złoży się podczas pracy.

 Multitool Gerber Suspension

łatwa obsługa

Wielofunkcyjne ostrza

Multitool od firmy Gerber Gear wyposażono w wiele przydatnych narzędzi, które możesz wykorzystać w czasie pracy. Jednak najistotniejszymi elementami zestawu są ostrza. Producent wyposażył model Suspension w dwa mocne ostrza oraz piłę do cięcia, która pozwala przecinać małe kawałki drewna. Pierwsze ostrze ma prostą krawędź tnącą o profilu Wharncliffe. Jest ono na tyle długie, że można nim sprawnie ciąć nawet większe przedmioty. Jego długość wynosi 55 mm. Aby zapewnić Ci możliwość wyboru, krawędź drugiego ostrza wyposażono w ząbki przeznaczone do cięcia lin i materiałów włóknistych.

 Multitool Gerber Suspension

Wielozadaniowość

Wielofunkcyjny charakter

Multitool Gerber Gear Suspension wyposażono w wiele przydatnych funkcji, które mogą Ci pomóc w trudnych sytuacjach. Oprócz standardowego noża i szczypiec, multitool posiada precyzyjne nożyczki. Są one składane i pozwalają na precyzyjne cięcie małych rzeczy. Na pewno wykorzystasz też, kilka wygodnych śrubokrętów, które również są elementem tego wielofunkcyjnego narzędzia.

Po zakończeniu pracy, nadchodzi czas na zasłużony odpoczynek. Własnie wtedy może przydać Ci się otwieracz do puszek i kapsli.

 Multitool Gerber Suspension

Specyfikacja

Więcej informacji
Przecinak do drutu Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Pilnik Tak
Dołączone akcesoria Brak
Materiał rękojeści Stal
Producent Fiskars
Piła Tak
Kod producenta 1014005
Kolor ostrza Szary
Kombinerki Tak
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do puszek Tak
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 152.00
Pochwa Nylonowa
Waga [g] 255.00
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Końcówki śrubokrętów Niewymienne
Profil głowni Wharncliffe
Rodzaj blokady Safe.T.Plus
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj stali Nierdzewna
Funkcje Śrubokręt krzyżakowy i płaski
EAN 0-13658-41471-6
Długość ostrza [mm] 55.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Gerber Gear Suspension