Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

1014035
001000490

Wyróżnij się z tłumu dzięki bransoletce Gerber Gear Bear Grylls Survival Series. Zaprojektowana przez znanego podróżnika i specjalistę od sztuki przetrwania, będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wyposażenia. Stworzona z wytrzymałej linki Paracord bransoletka, ma uniwersalny rozmiar i gwizdek ratunkowy.

  • Kolor: Zielono - pomarańczowy
  • Długość [mm]: 292
  • EAN: 0-13658-13186-6
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-001773
  • Materiał wykonania: Nylon
Przewiń do pełnej specyfikacji
68,99 zł
Brak w magazynie
001000490
zestaw

Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

Bear Grylls - jeden z najbardziej znanych specjalistów od sztuki przetrwania, zaprojektował bransoletkę Gerber Gear Bear Grylls Survival Series, którą doceni każdy miłośnik survivalowego stylu.

Stworzono ją z wytrzymałego paracordu, który zapleciono, tworząc wygodną i estetyczną bransoletkę. Materiał wykorzystany do jej produkcji jest wytrzymały i solidny. Wytrzymuje duże obciążenia, przez co można go wykorzystać do różnych celów. Producent wyposażył końcówkę w niewielki gwizdek, który możesz użyć w awaryjnej sytuacji do wezwania pomocy.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Wiele zastosowań bransoletki Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series jest doskonałym elementem codziennej garderoby. Dzięki niej podkreślisz swój charakter i pokażesz innym, że jesteś cały czas gotowy do działania.

Dwukolorowa linka typu paracord, z której zapleciono bransoletkę może pomoc Ci w potrzebie. Możesz wykorzystać ją do budowy schronienia w czasie wyprawy w teren, lub wzmocnić nią swoje oporządzenie. Przemyślany system mocowania jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Polimerowy gwizdek ratunkowy, wydaje głośne dźwięki, które na pewno zwrócą uwagę innych osób i pomogą Ci wezwać pomoc.

Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series na ręce

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorZielono - pomarańczowy
Długość [mm]292
EAN0-13658-13186-6
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta31-001773
Materiał wykonaniaNylon
ProducentGerber Gear
Waga [g]28

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series