Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

1014035
001000490

Wyróżnij się z tłumu dzięki bransoletce Gerber Gear Bear Grylls Survival Series. Zaprojektowana przez znanego podróżnika i specjalistę od sztuki przetrwania, będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wyposażenia. Stworzona z wytrzymałej linki Paracord bransoletka, ma uniwersalny rozmiar i gwizdek ratunkowy.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Zielono - pomarańczowy
  • Materiał wykonania: Nylon
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 292.00
  • Waga [g]: 28.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
68,99 zł
zestaw

Bransoletka z paracordu Gerber Survival

Jeden z najpopularniejszych specjalistów od survivalu i sztuki przetrwania, Bear Grylls, we współpracy z firmą Gerber, zaprojektował serię narzędzi dedykowanych wyprawom survivalowym.

Wśród produktów stworzonych przez firmę znalazła się również specjalistyczna bransoletka wykonana z wytrzymałego nylonu. Mianem paracord'u zwykło się nazywać solidny kawałek sznurka o konkretnej długości - z reguły wykonany z tworzywa sztucznego. Jego elastyczne właściwości powodują, że idealnie nadaje się on do zaplatania- między innymi w formie bransoletek.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Wiele praktycznych zastosowań

Sprężysta linka paracordu posiada wiele zastosowań - założeniu ma być elementem ratunkowym w sytuacji kiedy będziemy potrzebowali sznurka. Idealnie nada się na wycieczki pod namiot, gdzie może posłużyć jako element mocujący, podczas wyprawy w góry gdzie naprawimy nim prowizorycznie uszkodzone elementy wyposażenia.

Opaska może również posłużyć jako zapasowa sznurówka do butów. Jaskrawy kolor sznura zapewnia dobrą widoczność w sytuacji gdy zagubimy naszą opaskę. Co więcej, w zatrzasku bransolety znaleźć możemy niewielki gwizdek ratowniczy.

Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series na ręce

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Zielono - pomarańczowy
Producent Umarex
Materiał wykonania Nylon
Kod producenta 1014035
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 292.00
Waga [g] 28.00
EAN 0-13658-13186-6

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bransoletka Gerber Gear Bear Grylls Survival Series