Krzesiwo Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

1014037
001000491

Jeśli chcesz sprawdzić, co czyha w mroku, rozpal ognień przy pomocy krzesiwa Gerber Gear Bear Grylls Survival Series. Dzięki niemu rozpalisz ognisko w czasie survivalowej wyprawy lub rozniecisz żar w grillu bez konieczności używania zapałek. Niewielki pojemnik, w którym znajduje się krzesiwo, zmieści się w każdej kieszeni.

  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Marka: Gerber Gear
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 122.00
  • Waga [g]: 0.74
  • Dodatkowe informacje: Instrukcja nadawania sygnałów SOS, kieszonkowy przewodnik survivalowy w języku angielskim
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
moc

Krzesiwo Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

Krzesiwo Gerber Gear Bear Grylls Survival Series to niezastąpione narzędzie każdego podróżnika, survivalowca czy osoby specjalizującej się w bushcrafcie. Pozwala ono na szybkie rozpalenie niezbędnego ognia nawet w trudnych warunkach takich jak wysoka wilgotność powietrza czy wiatr.

Krzesiwo to zostało stworzone przy współpracy mistrza przetrwania Bear'a Gryllsa i projektantów narzędzi marki Gerber. Dzięki temu powstało znakomite, niewielkie i poręczne urządzenie do rozpalania ognia - nawet w trudnych warunkach.

Krzesiwo Gerber Gear Survival

wydajność

Wielozadaniowość krzesiwa Gerber Gear Bear Grylls Survival

Krzesiwo Gerber Gear Bear Grylls Survival jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto dużo czasu spędza na wolnym powietrzu a warunki panujące dookoła nie zawsze pozwalają na zastosowanie tradycyjnych zapałek czy innej formy rozpałki. Wygodny uchwyt zapewniają solidny chwyt i zabezpieczenie w trakcie krzesania iskier, zabezpieczając nas przed ewentualnym poparzeniem. W trakcie gdy nie używamy naszego krzesiwa, możemy go złożyć w mały i kompaktowy pojemniczek. 

Aby nie zgubić krzesiwa wyposażono go w linkę, którą możemy zamocować do naszego oporządzenia. Na jej końcu znajduje się mały gwizdek ratunkowy o głośności około 100 dB.

Rozpalanie krzesiwo Gerber Gear Survival

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarno - pomarańczowy
Producent Fiskars
Kod producenta 1014037
Marka Gerber Gear
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 122.00
Waga [g] 0.74
Dodatkowe informacje Instrukcja nadawania sygnałów SOS, kieszonkowy przewodnik survivalowy w języku angielskim
EAN 0-13658-12021-1

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo Gerber Gear Bear Grylls Survival Series