Ostrzałka Gerber Gear Bear Grylls składana

1014049
001000493

Nie ma nic gorszego niż stępiony nóż, który utrudnia Ci pracę. Właśnie dlatego bądź gotowy i wybierz składaną ostrzałkę Gerber Gear Bear Grylls. Dzięki niej w ciągu kilku chwil naostrzysz każdy nóż, niezależnie od rodzaju i profilu głowni. Różna gradacja prętów sprawia, że ostrze Twojego noża będzie idealnie wyprowadzone.

  • Marka: Gerber Gear
  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Waga [g]: 65.00
  • EAN: 013658126534
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Materiał korpusu: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Brak w magazynie
001000493
serwis

Ostrzałka składana Gerber Gear Bear Grylls

Wyprawa survivalowa nie może się obejść bez sprawdzonego i ostrego noża. Aby jego głownia zawsze była gotowa do pracy, musisz mieć dobrą i wielofunkcyjną ostrzałkę. Model Gerber Gear Bear Grylls pozwoli Ci sprawnie naostrzyć każde ostrze, niezależnie od jego profilu czy rodzaju.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Niewielkie wymiary

Dzięki ścisłej współpracy firmy Gerber i znanego na całym świecie specjalisty od sztuki przetrwania Bear'a Grylls'a udało się stworzyć niewielką ostrzałkę, która idealnie zgra się z Twoim wyposażeniem wyprawowym. Jej korpus powstał z wytrzymałego polimeru i ma długość tylko 110 mm. Jego szaro-pomarańczowy odcień sprawia, że narzędzie jest doskonale widoczne w wysokiej trawie lub błocie.

Polimerowa nakładka ochronna skutecznie zabezpiecza pręty ostrzące umieszczone na obu bocznych krawędziach i w przedniej części ostrzałki. Otwór na końcu pozwala zaczepić opcjonalną linkę lub przymocować całość do noża.

Namiot nad klifem

łatwa obsługa

Wysoka skuteczność i wielozadaniowość

Ostrzałka Bear Grylls od firmy Gerber poradzi sobie praktycznie z każdym rodzajem ostrza. Pręty na bocznych krawędziach są przystosowane do ostrzenia głowni wyposażonych w ząbki. Dzięki temu, że mają one rożną grubość, będziesz mógł naostrzyć nawet ząbkowanie o dużym zagęszczeniu.

Dwa niewielkie otwory z wbudowanymi kamieniami ostrzącymi, o różnej gradacji, pozwalają ostrzyć gładkie głownie w prosty i skuteczny sposób. Wystarczy kilka pociągnięć, aby każdy nóż był ostry w mgnieniu oka.

 Ostrzałka składana Gerber Gear Bear Grylls

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Kolor Czarno - pomarańczowy
Waga [g] 65.00
EAN 013658126534
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1014049
Materiał korpusu Polimerowy
Materiał ostrzałki Węglik wolframu
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka Gerber Gear Bear Grylls składana
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations