Manierka z menażką Gerber Bear Grylls Survival Canteen

1014051
001000494

Głód to najgorszy wróg podróżnika. Nie pozwól, aby dopadł Cię w czasie wyprawy i wypróbuj manierkę z menażką Gerber Bear Grylls Survival Canteen. Dzięki niej zapas wody będziesz miał zawsze przy sobie. Dołączony do zestawu pokrowiec, pozwoli Ci wygodnie przenosić całość w czasie podróży.

  • Dołączone akcesoria: Pokrowiec wykonany z nylonu
  • Kolor: Szaro - pomarańczowy
  • Marka: Gerber Gear
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 1000.00
  • Waga [g]: 345.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,99 zł
zestaw

Manierka z menażką Bear Grylls Survival Canteen

Mamy przyjemność przedstawić kolejny survivalowy klasyk w portfolio firmy Gerber Gear - Manierkę połączoną z menażką Bear Grylls Survival Canteen. Została ona zaprojektowana i stworzona we współpracy ze znanym mistrzem przetrwania Bear'em Gryllsem.

Jest to niezastąpiony element każdego fana outdoor'u, bushcraft'u czy nawet podczas regularnego wypadu w góry lub do lasu. Manierka zawiera specjalną szczelną zakrętka na gumowym pasku zabezpieczającą ją od przedostania się niepożądanych substancji do środka. Wewnętrzna część pojemnika została pokryta specjalną nietoksyczną warstwą wolną od bisfenolu typu A.

Manierka z menażką Gerber Bear Grylls Survival Canteen

łatwa obsługa

Wygodny transport

Sama manierka została wykonana z wysokiej jakości polimeru, dzięki czemu udało się uzyskać niewielką wagę przy dużej pojemności. Na zewnętrznej stronie butli manierki zostały wykonane odpowiednie ryflowania ułatwiające trzymanie pojemnika i uniemożliwiające jego wysunięcie z mokrej dłoni. Warto dodać że dołączona do zestawu nasuwana menażka jest dodatkową ochroną dla manierki np. w trakcie upadku z dużej wysokości.

Posiada ona również składany element, który po rozłożeniu działa jako funkcjonalny chwyt. Zapobiega on oparzeniom w tracie przenoszenia gorących cieczy czy potraw. Firma Gerber Gear dołożyła wszelkich starań aby ich produkt był w 100% ekologiczny. Dodatkowo w zestawie znajduje się nylonowy pokrowiec z możliwością przypięcia do paska.

Manierka z menażką Gerber Bear Grylls Survival Canteen w pokrowcu

wydajność

Niezastąpione akcesoria

Ciekawą a zarazem niesamowicie praktyczną cechą omawianej manierki jest jej dodatkowy gadżet w postaci aluminiowej i pomalowanej na pomarańczowo menażki. Została ona tak sprytnie skonstruowana, że idealnie dopasowuje się swoim kształtem do dolnej części manierki. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość nie zajmuje więcej miejsca niż sama manierka. Dodatkowo zwiększa to jej wytrzymałość na uderzenia. Taki zestaw ta świetnie sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych na szlaku, codziennym użytkowaniu czy podczas krótkiego wypadu do lasu.

Manierka z menażką Gerber Bear Grylls Survival Canteen

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pokrowiec wykonany z nylonu
Kolor Szaro - pomarańczowy
Producent Fiskars
Kod producenta 1014051
Marka Gerber Gear
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [ml] 1000.00
Waga [g] 345.00
Wysokość [mm] 254.00
EAN 0-13658-12450-9
Szerokość [mm] 76.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Manierka z menażką Gerber Bear Grylls Survival Canteen