Maczeta Gerber Gear Bolo 

1014052
001000495

W każdym ogrodzie przyda się solidne narzędzie, które pomoże utrzymać Ci drzewa w należytym porządku. Właśnie dlatego wypróbuj maczetę Gerber Gear Bolo. Jej długie ostrze z solidną końcówką pozwoli Ci ciąć i rąbać różne rodzaje drewna. Dzięki dołączonej smyczy maczeta nie wypadnie z ręki podczas ciężkiej pracy.

  • Dołączone akcesoria: Smycz na rękę
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Marka: Gerber Gear
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
 
 
maczeta

Maczeta Gerber Gator Bolo

Tradycyjna maczeta skonstruowana przez cenioną firmę Gerber tak aby zadowolić wymagającego klienta. W stosunku do swojego pierwowzoru, poprawiono w niej chwyt, wyważenie oraz zastosowano wzmocnione ostrze z wysokowęglowej stali typu 1055. Powoduje to, że maczeta Gator Bolo świetnie nadaje się do cięcia gałęzi a nawet rąbania mniejszych kawałków drewna.

Dodatkowo zakrzywiona końcówka pozwala na precyzyjne krojenie czy nawet siekanie. Warto zaznaczyć, że ostrze zostało pokryte proszkowo czarną farbą, co zabezpiecza go przed czynnikami atmosferycznymi.

Maczeta Gerber Gator Bolo

łatwa obsługa

Klasyczna konstrukcja

Maczeta Gerber Gear Gator Bolo została wykonana z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Twórcy postarali się o to, aby głownia była dobrze wyważona i nie męczyła dłoni podczas pracy. Zastosowano tutaj polimerowy chwyt pokryty gumą typu Gator - Grip dla zwiększonej przyczepności, wyposażony w dodatkowy otwór na smycz.

Waga maczety wynosi 589 gram, zaś długość całkowita nie przekracza 52,7 cm. Jeżeli cenisz sobie klasykę w doskonałym wykonaniu przy stosunkowo niskiej cenie, ta maczeta jest dla Ciebie.

Maczeta Gerber Gator Bolo

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Smycz na rękę
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Producent Fiskars
Kod producenta 1014052
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 572.00
Pochwa Nylonowa
Waga [g] 589.00
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj stali 1055
EAN 0-13658-13366-2
Długość ostrza [mm] 394.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Bolo