Maczeta Gerber Gear Gator Junior

1014054
001000497

Wypróbuj kompaktową wersję maczety Gerber Gear Gator. Model Junior wyposażono w długą głownię, pokrytą powłoką ochronną, z gładką powierzchnią tnącą. Tym, co wyróżnia go spośród innych, jest piła umieszczona na grzebiecie ostrza. Dzięki niej żadna praca w ogrodzie nie będzie dla Ciebie zbyt trudnym wyzwaniem.

  • Dołączone akcesoria: Smycz na rękę
  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Marka: Gerber Gear
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
 
 
maczeta

Maczeta Gear Gator Junior

Skonstruowana tak, aby zadowolić każdego fana broni białej oraz osoby zainteresowane tematyką outdoor'ową. Oto maczeta Gerber Gear Gator Junior, która stanowi idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością.

Maczeta świetnie przysłuży się podczas codziennych prac porządkowych na terenie gospodarstwa, takich jak wycinanie niewielkich krzewów czy wysokiej roślinności. W terenie idealnie nada się do rąbania kawałków drewna, a dzięki pile na górnej powierzchni głowni, będziemy mogli bez problemu przepiłować niewielkie pnie drzew.

Maczeta Gear Gator Junior

łatwa obsługa

Funkcjonalność i praktyczny kształt

Maczeta Gerber Gear Gator Junior została wykonana z dbałością o każdy szczegół. Rękojeść została wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa, dodatkowo pokrytego elastycznym materiałem poprawiającym chwyt. Na jego końcu znajduje się otwór przez który możemy przewlec linkę lub smycz, tym samym przypinając maczetę do pasa.

Samo ostrze to klasyczna stal o dużej zawartości węgla, która jest łatwa w ostrzeniu. Pokryto ją dodatkowo czarną farbą zabezpieczająca przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i drobnymi uszkodzeniami. Na górze ostrza znajdziemy uniwersalną piłę do drewna.

Maczeta wbita w drzewo

łatwa obsługa

Konstrukcja hybrydowa

Hybrydowa maczeta od firmy Gerber, sprawdza się świetnie podczas pracy w przydomowym ogródku. Jednocześnie jest to świetne narzędzie, przydatne kiedy chcesz wykarczować spory obszar gęstych zarośli.

Warto nadmienić, że dzięki profilowi tanto maczeta doskonale przenosi siłę uderzenia na cel. Dzięki temu, możesz korzystać z niej skuteczniej, bez nadmiernego wysiłku.

Głownia maczety Gear Gator Junior

smukłość

Kompaktowe wymiary

Maczeta Gerber Gear Gator Junior należy do jednej z najlżejszych maczet w ofercie firmy. Jest to zasługa zastosowania lekkich materiałów oraz odpowiednich odciążeń w newralgicznych miejscach. Jej długość wynosi 48 centymetrów, waga natomiast nie przekracza 405 gram. Czyni to ją idealną do wypraw w plener, gdzie każdy kilogram i centymetr bagażu maja duże znaczenie. Do zestawu dołączona jest nylonowa pochwa z możliwością podpięcia do elementów garderoby.

Rękojeść maczety Gear Gator Junior

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Smycz na rękę
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Producent Fiskars
Kod producenta 1014054
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 467.00
Pochwa Nylonowa
Waga [g] 405.00
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj stali 440C
EAN 0-13658-12033-4
Długość ostrza [mm] 273.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Gator Junior