Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I 

1014059
001000501

Przedstawiamy idealny zestaw na każdy biwak. Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I to kompaktowe połączenie narzędzi przydatnych podczas prac w plenerze. Niewielka siekiera stworzona z polimeru i stali oraz wbudowany w jej rękojeść nóż sprawiają, że poradzisz sobie z każdym zadaniem.

  • Marka: Gerber Gear
  • Kolor ostrza: Szary
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 669.00
  • Długość [mm]: 222.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Produkt dostępny
001000501
siekiera

Siekiera z nożem Gerber Gator Combo Axe I

Firma Gerber jest znana z produkcji znakomitych narzędzi wysokiej jakość, których eleganckie kształty przyciągają wzrok. Oprócz znakomitego designu, inżynierowie i projektanci starają się, aby ich projekty cechowały się wysoką użytecznością oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Właśnie taka jest siekiera Gerber Gator Combo Axe I.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom udało się stworzyć siekierę o wytrzymałej budowie i solidnym ostrzu, która mieści w sobie niewielki nóż o dużych możliwościach. Dzięki temu możesz mieć zawsze przy sobie elegancki i przydatny zestaw narzędzi do cięcia i rąbania.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Poręczna siekiera

Podstawowym elementem zestawu jest wydajna siekiera. Jej głownia została wykonana z odpowiednio hartowanej i wykuwanej stali, przez co jest odporna na wykruszenia.

Rękojeść stworzono z twardego polimeru, pokrytego strukturą Gator-Grip. Sprawia ona, że mocne uderzenia i gwałtowne ruchy będą pewne i stabilne. W jej wnętrzu znajduje się gniazdo na specjalnie zaprojektowany nóż, który możesz wyciągną na zewnątrz w każdej chwili. Otwór przelotowy pozwala zabezpieczyć siekierę opcjonalną linką lub smyczą.

Siekiera wbita w pień

łatwa obsługa

Elegancki nóż

W zestawie z modelem Gerber Gator Combo Axe I znajduje się również nóż o długości 178 mm. Jest on wyjmowany z profilowanej rękojeści siekiery. Specjalnie zaprojektowany otwór, jest do niego idealnie dopasowany, przez co nie wypadnie podczas pracy.

Ostrze noża ma długość 73 mm i gładką powierzchnię tnącą. Rękojeść wykonana z czarnego polimeru została pokryta strukturą Gator-Grip. Wraz z delikatnymi podcięciami na palce, zapewnia ona pewny uchwyt niezależnie od sytuacji.

Nóż Gerber

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Kolor ostrza Szary
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 669.00
Długość [mm] 222.00
EAN 013658124493
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1014059
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I 
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.