Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I 

1014059
001000501

Przedstawiamy idealny zestaw na każdy biwak. Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I to kompaktowe połączenie narzędzi przydatnych podczas prac w plenerze. Niewielka siekiera stworzona z polimeru i stali oraz wbudowany w jej rękojeść nóż sprawiają, że poradzisz sobie z każdym zadaniem.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Szary
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 222.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Brak w magazynie
001000501
siekiera

Siekiera z nożem Gerber Gator Combo Axe I

Firma Gerber jest znana z produkcji znakomitych narzędzi wysokiej jakość, których eleganckie kształty przyciągają wzrok. Oprócz znakomitego designu, inżynierowie i projektanci starają się, aby ich projekty cechowały się wysoką użytecznością oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Właśnie taka jest siekiera Gerber Gator Combo Axe I.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom udało się stworzyć siekierę o wytrzymałej budowie i solidnym ostrzu, która mieści w sobie niewielki nóż o dużych możliwościach. Dzięki temu możesz mieć zawsze przy sobie elegancki i przydatny zestaw narzędzi do cięcia i rąbania.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Poręczna siekiera

Podstawowym elementem zestawu jest wydajna siekiera. Jej głownia została wykonana z odpowiednio hartowanej i wykuwanej stali, przez co jest odporna na wykruszenia.

Rękojeść stworzono z twardego polimeru, pokrytego strukturą Gator-Grip. Sprawia ona, że mocne uderzenia i gwałtowne ruchy będą pewne i stabilne. W jej wnętrzu znajduje się gniazdo na specjalnie zaprojektowany nóż, który możesz wyciągną na zewnątrz w każdej chwili. Otwór przelotowy pozwala zabezpieczyć siekierę opcjonalną linką lub smyczą.

Siekiera wbita w pień

łatwa obsługa

Elegancki nóż

W zestawie z modelem Gerber Gator Combo Axe I znajduje się również nóż o długości 178 mm. Jest on wyjmowany z profilowanej rękojeści siekiery. Specjalnie zaprojektowany otwór, jest do niego idealnie dopasowany, przez co nie wypadnie podczas pracy.

Ostrze noża ma długość 73 mm i gładką powierzchnię tnącą. Rękojeść wykonana z czarnego polimeru została pokryta strukturą Gator-Grip. Wraz z delikatnymi podcięciami na palce, zapewnia ona pewny uchwyt niezależnie od sytuacji.

Nóż Gerber

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Producent Fiskars
Kod producenta 1014059
Kolor ostrza Szary
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 222.00
Dołączone akcesoria Brak
Waga [g] 669.00
EAN 013658124493

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera z nożem Gerber Gear Gator Combo Axe I