Zestaw przetrwania Gerber Gear Bear Grylls Basic KIT

1014074
001000504

Zestaw przetrwania Gerber Gear Bear Grylls Basic to niezbędne wyposażenia każdego podróżnika. Narzędzia takie jak nóż z ostrzem typu combo, krzesiwo, linka czy zestaw do szycia to przedmioty przydatne nie tylko w czasie długich wypraw. Docenisz je również w domu lub na działce.

  • Kolor: Pomarańczowy
  • Dołączone akcesoria: Wodoodporne zapałki, Wodoodporna saszetka, Drut, Nożyk, Gwizdek, Linka z Paracordu, Waciki do rozpalania ognia, Poradnik przetrwania
  • Długość [mm]: 114
  • EAN: 013658120228
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-000700
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 129,00 zł
Brak w magazynie
001000504
torba

Zestaw przetrwania Gerber Gear Basic

Wypadki chodzą po ludziach - mówi znane powiedzenie. Faktycznie - podczas naszych wypadów poza miejsce zamieszkania warto mieć na uwadze własne zdrowie i bezpieczeństwo w myśl zasady, że ,,lepiej zapobiegać niż leczyć''. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć każdej ewentualności i jeśli jednak już zdarzy nam się zagubić w trasie, to dobrze jest mieć pod ręką zestaw, który pozwoli nam opanować sytuację.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

torba

Zestaw przetrwania Gerber Gear Basic

Firma Gerber Gear wyszła naprzeciw takim oczekiwaniom tworząc swój zestaw przetrwania. Długoletnie doświadczenie zebrane przez firmę pozwoliło na skomponowanie najniezbędniejszych elementów wyposażenia, które w krótkim czasie pomogą ocalić nam życie lub zdrowie. Cały zestaw dzięki niewielkiej wadze i wymiarom, zmieści się w każdej kieszeni, plecaku czy torbie i powinien stanowić obowiązkowy element wyposażenia. Wielkość zapakowanej torby to 11x12 cm, waga zaś to 119 gramów.

Zestaw przetrwania Gerber Bear Grylls Basic

wydajność

Szeroki wachlarz możliwości

W skład zestawu przetrwania wchodzą elementy, które zostały uznane za najbardziej poręczne oraz o wysokiej użyteczności. Mamy tutaj więc nici wraz z igłą do cerowania elementów odzieży, nożyk ze stali nierdzewnej, krzesiwo z żelazoceru, wodoodporną torbę, dwa rodzaje linek, wodoodporne zapałki czy chociażby książeczkę z opisem działania na wypadek sytuacji kryzysowej. Z tyłu torebki dodatkowo producent umieścił instrukcję jak postępować w sytuacji kiedy musimy wezwać pomoc - alfabetem morsa czy za pomocą gestów.

Samo opakowanie zostało wykonane z bardzo solidnej włókniny, odpornej na różnego rodzaju przedarcia czy zamoczenie. W zestawie znajduje się linka mocująca zestaw, którą możemy przytroczyć go do elementów wyposażenia.

Zestaw przetrwania Gerber Bear Grylls Basic

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorPomarańczowy
Dołączone akcesoriaWodoodporne zapałki, Wodoodporna saszetka, Drut, Nożyk, Gwizdek, Linka z Paracordu, Waciki do rozpalania ognia, Poradnik przetrwania
Długość [mm]114
EAN013658120228
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta31-000700
MarkaGerber Gear
ProducentGerber Gear
Szerokość [mm]127
Waga [g]119

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw przetrwania Gerber Gear Bear Grylls Basic KIT