Siekiera rozłupująca Fiskars X11 Mała (S)

Fiskars
1015640
001000508

Poznaj serię narzędzi od firmy Fiskars. Siekiera ciesielska Fiskars X11 Mała (S) to znakomity towarzysz prac ogrodowych. Ostrze wykonane z hartowanej stali i polimerowa rękojeść, stanowią doskonałe połączenie, gwarantujące wygodę i komfort pracy. W zestawie znajduje się polimerowa osłona głowni.

 • Rodzaj stali: Nierdzewna
 • Kolor ostrza: Szary
 • Materiał rękojeści: Polimer
 • Kolor: Czarno - pomarańczowy
 • Waga [g]: 1130.00
 • Długość [mm]: 444.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
144,99 zł
Produkt dostępny
001000508
siekiera

Siekiera rozłupująca X-11 (S)

Klasyczna solidna i dobrze wyważona siekiera przeznaczona do najtrudniejszej pracy. Firma Fiskars tworząc ją zachowała jakość towarzyszącą, każdym jej produktom. Gwarantuje to długowieczność narzędziu oraz sprawia, że jego obsługa jest niesamowicie wygodna i prosta. Siekiera X-11 (S) jest polecana w szczególności każdemu, kto wykonuje dużą ilość prac w gospodarstwie.

Siekiera rozłupująca X-11 (S)

łatwa obsługa

Wygoda użytkowania

Wygodę w trakcie używania siekiery X-11 (S) zapewniają ergonomiczne okładziny chwytu. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dopasować się do doni i zarazem sprawić, by siekiera nie wyślizgnęła się z mokrej czy zatłuszczonej ręki. Dodatkowo polimerową rękojeść przedłużono tak, aby obejmowała ostrze, co dodatkowo wpływa na jej stabilność i wytrzymałość - nawet w trakcie intensywnego używania. Na końcu u chwytu znaleźć możemy otwór, przez który można przewlec linkę mocującą.

Siekiera rozłupująca X-11 (S)

drewno

Precyzyjne cięcia

Główna tajemnica siekiery tkwi jednak w samym ostrzu. Zostało ono specjalnie pogrubione i wzmocnione tak, aby podczas uderzenia o blok drewna został on rozłupany przy jak najmniejszej ilości ruchów. Doskonale sprawdzi się to zwłaszcza przy rąbaniu dużych i twardych pni drzewa jak dębina, olcha czy buk. Sprawia to, że praca z SX-11 to czysta przyjemność. Dodatkowo do zestawu dołączona jest polimerowa osłona na ostrze zapobiegająca jego uszkodzeniom w trakcie transportu.

Trzonek siekiery rozłupującej X-11 (S)

Specyfikacja

Więcej informacji
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Szary
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarno - pomarańczowy
Waga [g] 1130.00
Długość [mm] 444.00
EAN 6411501224439
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1015640
Pochwa Polimerowa
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera rozłupująca Fiskars X11 Mała (S)
Opinie klientów

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Dobra solidna siekiera, Mega polecam.
 2. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Polecam bo to dobra siekiera. Można nią zrobić mocne uderzenia, jest bardzo stabilna, Ma fajnie wykończnie i dobrze leży w ręce

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.