Siekiera rozłupująca Fiskars X17 Średnia (M)

1015641
001000509

Siekiera rozłupująca Fiskars X17 Średnia (M) to model należący do serii narzędzi, niezbędnych w każdym gospodarstwie i ogrodzie. Wykonana ze stali i polimeru polecana jest do rąbania średniej wielkości pni o średnicy do 20 cm. W zestawie znajduje się osłona ostrza.

  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Szary
  • Marka: Fiskars
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 600.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,99 zł
siekiera

Siekiera rozłupująca X-17 (M)

Klasyczna solidna i dobrze wyważona siekiera przeznaczona do najtrudniejszej pracy z drewnem. Firma Fiskars tworząc ją zachowała jakość towarzyszącą każdym jej produktom. Gwarantuje to długowieczność narzędziu oraz sprawia, że jego obsługa jest niesamowicie wygodna i prosta.

Siekiera X-17 jest polecana w szczególności każdemu kto wykonuje dużą ilość prac w gospodarstwie.

Siekiera rozłupująca X-17 (M)

łatwa obsługa

Wygoda użytkowania

Komfort w trakcie używania siekiery X-17 zapewniają ergonomiczne okładziny chwytu. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dopasować się do doni i zarazem sprawić, by siekiera nie wyślizgnęła się z mokrej czy zatłuszczonej ręki. Dodatkowo polimerową rękojeść przedłużono tak, aby obejmowała ostrze, co dodatkowo wpływa na jej stabilność i wytrzymałość - nawet w trakcie intensywnego używania. Na końcu u chwytu znaleźć możemy otwór, przez który można przewlec linkę mocującą.

Zwiększone rozmiary siekiery X-17 względem wersji X-11 sprawiają, że ten model nadaje się do rozłupywania większych bloków drewna.

Siekiera rozłupująca X-17 (M) trzonek

wytrzymałość

Ogromna siła oraz wytrzymałość

Główna tajemnica siekiery tkwi jednak w samym ostrzu. Zostało ono specjalnie pogrubione i wzmocnione tak, aby podczas uderzenia o blok drewna został on rozłupany przy, jak najmniejszej ilości ruchów. Doskonale sprawdzi się to zwłaszcza przy rąbaniu dużych i twardych pni drzewa jak dębina, olcha czy buk.

Wszystkie te cechy sprawiają, że praca z X-17 to czysta przyjemność. Dodatkowo do zestawu dołączona jest polimerowa osłona na ostrze, zapobiegająca jego uszkodzeniom w trakcie transportu.

Siekiera rozłupująca X-17 (M) w trakcie pracy

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarno - pomarańczowy
Materiał rękojeści Polimer
Producent Fiskars
Kod producenta 1015641
Kolor ostrza Szary
Marka Fiskars
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 600.00
Dołączone akcesoria Brak
Pochwa Polimerowa
Waga [g] 1500.00
Rodzaj stali Nierdzewna
EAN 6411501224637

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Siekiera rozłupująca Fiskars X17 Średnia (M)