Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed

1019237
001000511

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed to model zaprojektowany w USA i wykonany ze stali 420 HC. Jego design doceni każdy myśliwy i miłośnik survivalu. Dołączona do zestawu pochwa z czarnego nylonu, chroni ostrze po skończonej pracy.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 420HC
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Włókno szklane
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
Produkt dostępny
001000511
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed - Drop point

Amerykańska firma Gerber produkuję noże najwyższej klasy. Wśród nich znajduje się model Gear Gator Fixed - Drop point. Spodoba się on myśliwym i miłośnikom klasycznych rozwiązań. Elegancko poprowadzona linia ostrza świetnie współgra z czarną rękojeścią.

Model Gear Gator Fixed - Drop point, produkuje się w amerykańskich fabrykach ze stali 420 HC, która jest odporna i wytrzymała. Stała głownia o kształcie Drop point zapewnia znakomite właściwości. Technologia Gator Grip opatentowana przez firmę Gerber sprawia, że rękojeść doskonale leży w dłoni. Zapewnia również pewny chwyt podczas operowania nożem w trudnych warunkach.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Solidna konstrukcja i technologia Gator Grip

Rękojeść noża ma delikatnie wygięty kształt opadający ku końcowi. Opatentowana struktura Gator Grip pokrywająca chwyt, zapewnia wygodę i imituje strukturę skóry aligatora. Wykonano ją z kompozytu łączącego włókna szklane i nylon, pokrytego gumowaną warstwą powierzchniową. Połączenie to sprawia, że nóż dobrze leży w dłoni niezależnie od warunków w jakich nim operujemy. Materiał ten jest również wytrzymały i odporny na zabrudzenia, przez co Twój nóż zawsze będzie wyglądał idealnie.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed - Drop point

łatwa obsługa

Ostrze Drop point

Najistotniejszym z punktu widzenia użyteczności, elementem noża jest jego ostrze. Model Gear Gator Fixed bazuje na sprawdzonej konstrukcji drop point. To klasyczne rozwiązanie, posiada znakomite właściwości tnące.

Do produkcji głowni użyto amerykańskiej stali nierdzewnej typu 420HC. Jest to specjalnie zmodyfikowana stal 420 charakteryzująca się wyższymi parametrami niż jej podstawowa odmiana. Dzięki wyższej zawartości węgla, jest ona odporna i trwała. Charakteryzuje się też dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed - Drop point

noze

Pochwa z nylonu balistycznego

Noże ze stałą głownią i konstrukcją full tang należy przenosić w bezpiecznych pochwach. Gear Gear Gator Fixed posiada wygodną kaburę. Wykonano ja z nylonu balistycznego, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Nadano mu kolor czarny i na jego bok naniesiono stylizowane logo producenta. Aby nóż nie wypadł w czasie podróży, pochwa ma zaczep zapinany na wygodny, metalowy klips.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed - Drop point

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 420HC
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Włókno szklane
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 187.00
Długość [mm] 225.00
Długość ostrza [mm] 102.00
EAN 013658069046
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1019237
Producent Fiskars
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Gator Fixed
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations