Maczeta Gerber Gear Gator Bush

1019786
001000514

Maczeta Gerber Gear Gator Bush to klasyczne narzędzie przydatne w każdym ogrodzie. Posiada długą głownię ze stali zabezpieczonej powłoką ochronną i ergonomiczną rękojeść. Dzięki lince umiejscowione na końcu polimerowych okładzin maczeta nie wypadnie Ci z dłoni w czasie pracy.

  • Dołączone akcesoria: Smycz na rękę
  • Długość [mm]: 609
  • Długość ostrza [mm]: 455
  • EAN: 013658144101
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-002848
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
Produkt dostępny
001000514
maczeta

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

Nieważne czy jesteś fanem survivalu i spędzasz czas na wyprawach, czy jesteś działkowcem, który lubi prace w ogrodzie - maczeta od firmy Gerber będzie idealnym rozwiązaniem. Gear Gatro Bush jest trwałą maczetą o szerokich zastosowaniach. 

Dzięki konstrukcji full tang maczeta poradzi sobie z każdą przeszkodą. Długie ostrze w kolorze czarnym tnie i karczuje, a doskonałe wyważenie sprawia, że praca nie jest męcząca. Technologia GatorGrip, zastosowana podczas produkcji rękojeści, zapewnia pewny uchwyt, a duży otwór na końcu pozwala na zaczepienie linki znajdującej się w zestawie.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

łatwa obsługa

Funkcjonalność i klasyczne ostrze

Maczeta amerykańskiego producenta - firmy Gerber, jest zaprojektowana tak, aby praca z nią była jak najwygodniejsza. Ostrze ma długość 455 mm i pozwala wygonie wykonywać zamachy i uderzenia. Czarna powłoka zapobiega uszkodzeniom i chroni hartowaną stal przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania

Istotnym aspektem użytkowania maczety jest bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnej technologii GatorGrip rękojeść pewnie leży w dłoni niezależnie od warunków, w jakich pracujesz. Jest ona wykonana z polimeru i połączona z resztą konstrukcji przy pomocy śrub imbusowych.

Abyś nie zranił się podczas pracy z maczetą, okładziny zostały wyposażone w jelec oraz wcięcie znajdujące się w ich dolnej części. W tylnej części znajduje się otwór przelotowy umożliwiający założenie smyczy na rękę lub znajdującej się w zestawie linki zabezpieczającej wykonanej z paracordu.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Smycz na rękę
Długość [mm] 609
Długość ostrza [mm] 455
EAN 013658144101
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 31-002848
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Polimer
Pochwa Nylonowa
Producent Gerber
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1050 High Carbon
Waga [g] 530

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Gator Bush