Maczeta Gerber Gear Gator Bush

1019786
001000514

Maczeta Gerber Gear Gator Bush to klasyczne narzędzie przydatne w każdym ogrodzie. Posiada długą głownię ze stali zabezpieczonej powłoką ochronną i ergonomiczną rękojeść. Dzięki lince umiejscowione na końcu polimerowych okładzin maczeta nie wypadnie Ci z dłoni w czasie pracy.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 1050 High Carbon
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
Produkt dostępny
001000514
maczeta

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

Nieważne czy jesteś fanem survivalu i spędzasz czas na wyprawach, czy jesteś działkowcem, który lubi prace w ogrodzie - maczeta od firmy Gerber będzie idealnym rozwiązaniem. Gear Gatro Bush jest trwałą maczetą o szerokich zastosowaniach. 

Dzięki konstrukcji full tang maczeta poradzi sobie z każdą przeszkodą. Długie ostrze w kolorze czarnym tnie i karczuje, a doskonałe wyważenie sprawia, że praca nie jest męcząca. Technologia GatorGrip, zastosowana podczas produkcji rękojeści, zapewnia pewny uchwyt, a duży otwór na końcu pozwala na zaczepienie linki znajdującej się w zestawie.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

łatwa obsługa

Funkcjonalność i klasyczne ostrze

Maczeta amerykańskiego producenta - firmy Gerber, jest zaprojektowana tak, aby praca z nią była jak najwygodniejsza. Ostrze ma długość 455 mm i pozwala wygonie wykonywać zamachy i uderzenia. Czarna powłoka zapobiega uszkodzeniom i chroni hartowaną stal przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania

Istotnym aspektem użytkowania maczety jest bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnej technologii GatorGrip rękojeść pewnie leży w dłoni niezależnie od warunków, w jakich pracujesz. Jest ona wykonana z polimeru i połączona z resztą konstrukcji przy pomocy śrub imbusowych.

Abyś nie zranił się podczas pracy z maczetą, okładziny zostały wyposażone w jelec oraz wcięcie znajdujące się w ich dolnej części. W tylnej części znajduje się otwór przelotowy umożliwiający założenie smyczy na rękę lub znajdującej się w zestawie linki zabezpieczającej wykonanej z paracordu.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1050 High Carbon
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 530.00
Dołączone akcesoria Smycz na rękę
Długość [mm] 609.00
Długość ostrza [mm] 455.00
EAN 013658144101
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1019786
Pochwa Nylonowa
Producent Gerber

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Gator Bush