Maczeta Gerber Gear Gator Bush

1019786
001000514

Maczeta Gerber Gear Gator Bush to klasyczne narzędzie przydatne w każdym ogrodzie. Posiada długą głownię ze stali zabezpieczonej powłoką ochronną i ergonomiczną rękojeść. Dzięki lince umiejscowione na końcu polimerowych okładzin maczeta nie wypadnie Ci z dłoni w czasie pracy.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Brak w magazynie
001000514
maczeta

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

Nieważne czy jesteś fanem survivalu i spędzasz czas na wyprawach, czy jesteś działkowcem, który lubi prace w ogrodzie - maczeta od firmy Gerber będzie idealnym rozwiązaniem. Gear Gatro Bush jest trwałą maczetą o szerokich zastosowaniach. 

Dzięki konstrukcji full tang maczeta poradzi sobie z każdą przeszkodą. Długie ostrze w kolorze czarnym tnie i karczuje, a doskonałe wyważenie sprawia, że praca nie jest męcząca. Technologia GatorGrip, zastosowana podczas produkcji rękojeści, zapewnia pewny uchwyt, a duży otwór na końcu pozwala na zaczepienie linki znajdującej się w zestawie.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

łatwa obsługa

Funkcjonalność i klasyczne ostrze

Maczeta amerykańskiego producenta - firmy Gerber, jest zaprojektowana tak, aby praca z nią była jak najwygodniejsza. Ostrze ma długość 455 mm i pozwala wygonie wykonywać zamachy i uderzenia. Czarna powłoka zapobiega uszkodzeniom i chroni hartowaną stal przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania

Istotnym aspektem użytkowania maczety jest bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnej technologii GatorGrip rękojeść pewnie leży w dłoni niezależnie od warunków, w jakich pracujesz. Jest ona wykonana z polimeru i połączona z resztą konstrukcji przy pomocy śrub imbusowych.

Abyś nie zranił się podczas pracy z maczetą, okładziny zostały wyposażone w jelec oraz wcięcie znajdujące się w ich dolnej części. W tylnej części znajduje się otwór przelotowy umożliwiający założenie smyczy na rękę lub znajdującej się w zestawie linki zabezpieczającej wykonanej z paracordu.

Maczeta Gerber Gear Gator Bush

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 530.00
Dołączone akcesoria Smycz na rękę
Długość [mm] 609.00
Długość ostrza [mm] 455.00
EAN 013658144101
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1019786
Pochwa Nylonowa
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Gator Bush