Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

31-002947
001000518

Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series jest doskonałym narzędziem do pracy. Dzięki solidnej głowni, pokrytej odporną powłoką ochronną, przygotujesz rozpałkę na każde ognisko. Po skończonej pracy złóż ostrze, przy pomocy prostego w obsłudze systemu blokady - back lock.

  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Długość [mm]: 215.90
  • Długość ostrza [mm]: 91
  • EAN: 013658145528
  • Gwarancja: 300 miesięcy
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000518
noze

Nóż składany Gerber Bear Grylls Survival Series

Nóż survivalowy Gerber Bear Grylls Survival Series to model firmowany nazwiskiem znanego na całym świecie specjalisty od sztuki przetrwania. To właśnie Bear Grylls pomógł stworzyć ten wytrzymały i niezwykle użyteczny nóż składany, który sprawdzi się w trakcie długich wypraw lub krótkich wypadów na łono natury.

Jego ostrze o kształcie Drop Point, ma gładką powierzchnię i jest pokryte powłoka ochronną. System blokady ostrza back lock umożliwia łatwą obsługę nawet w rękawiczkach, a pokrowiec pozwala przenosić nóż przypięty do paska.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Solidna budowa

Nóż survivalowy Gerber Bear Grylls Survival Series, tak jak inne produkty z tej znakomitej serii, został stworzony z materiałów wysokiej klasy. Polimerowe okładziny zostały połączone ze sobą przy pomocy śrub. Nacięcia na gumowanej powierzchni rękojeści, zapewniają stabilność uchwytu w czasie trudnej pracy niezależnie od pogody. Waga noża nie przekracza 122 gramów.

System blokady ostrza back lock jest prosty w obsłudze. Dociśnięcie stalowej płytki znajdującej się na jednej z krawędzi powoduje zwolnienie blokady i złożenie ostrza.

Drewno przygotowane do rozpalenia ogniska

noze

Ostrze Drop point

Ostrze noża Gerber Bear Grylls Survival Series ma długość 91 mm. Wystarcza to do wykonywania prostych prac obozowych lub przygotowania drobnych kawałków drewna niezbędnych do rozpalenia ogniska. Stal 420 HC, której użyto do produkcji głowni, charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Dwa kołeczki umieszczone na obu stronach głowni ułatwiają szybkie otwieranie, przez co masz pewność, że Twój nóż będzie ciągle gotowy do pracy.

Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series, Folding Sheath Knife, FE,

łatwa obsługa

25 lat gwarancji na produkty marki Gerber

Korzenie uznanej na świecie marki Gerber Gear sięgają 1939 roku, gdzie w mieście Portland w stanie Oregon powstało miejsce produkujące wysokiej jakości noże oraz narzędzia. Produkty tej firmy nie powstały tylko po to, aby ładnie się prezentować. Są to stworzone do ciężkiej pracy nawet w najgorszych warunkach narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel. Mimo zastosowania najwyższej jakości materiałów oraz wysokiej staranności wykonania może zdarzyć się tak, że Twój produkt ulegnie usterce w trakcie intensywnego użytkowania. Mając to na uwadze, otrzymujesz możliwość serwisowania Twojego wiernego towarzysza pracy przez okres aż 25 lat od dnia zakupu.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

25 lat gwarancji Gerber lifestyle

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - pomarańczowy
Długość [mm]215.90
Długość ostrza [mm]91
EAN013658145528
Gwarancja300 miesięcy
Klips do noszeniaNie
Kod producenta31-002947
MarkaGerber Gear
Materiał rękojeściPolimer
ProducentGerber
Profil głowniDrop point
Rodzaj blokadyBack lock
Rodzaj głowniSkładana
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj stali420HC
Sposób otwieraniaManualny
Waga [g]122

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series