Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm

1020595
001000520

Jeśli jesteś profesjonalistą, który szuka najwyższej jakości, wypróbuj nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm. Jego militarny charakter podkreśla solidne ostrze i konstrukcja full tang. Dołączona kabura i zestaw zaczepów, pozwoli Ci zainstalować nóż na oporządzeniu taktycznym lub przy pasie.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Marka: Fiskars
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 248.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,99 zł
noze

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Black

Przedstawiamy nowoczesny nóż wyprodukowany przez znaną i cenioną Amerykańską markę Gerber produkującą noże od roku 1939. Tym razem firma stworzyła swój nowy nóż Strongarm Black z myślą o pasjonatach survivalu. Zastosowano tutaj klasyczne i sprawdzone stałe ostrze typu Drop-point, wykonane ze stali 420HC. Dodatkowo zastosowano pokrycie czarną farbą, zabezpieczając tym samym nóż przed korozją i drobnymi uszkodzeniami. Warto zaznaczyć, że na nożu znajdziemy oryginalne oznaczenia producenta.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Solidne wykonanie

Nóż Gear Strongarm Black to konstrukcja wykonana z dbałością o każdy szczegół. Chwyt rękojeści stworzony został z włókna węglowego pokrytego gumą w kolorze czarnym, dzięki czemu nie ślizga się nawet w mokrych dłoniach. Na dole chwytu zainstalowano zbijak do szyb wraz z otworem przez, który możemy przewlec linkę bądź smycz. Chwyt od głowni jest oddzielony poprzez jelec, dzięki któremu ręka nie zsunie nam się na ostrze podczas pracy.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm w pochwie

łatwa obsługa

Wygoda noszenia

W zestawie z nożem dostajemy kaburę, wykonaną z polimeru połączonego z cordurą. Jej konstrukcja pozwala przypięcie jej do pasa lub oporządzenia taktycznego. Długość tego niezawodnego noża wynosi 24,8 cm, z czego 12,2 mm przypada na samo ostrze. Waga również nie jest duża - to tylko 204 gramy. Warto dodać że nóż ma świetne wyważenie, znacznie ułatwiające posługiwanie się nim.

Elementy zestawu Gerber Gear Strongarm Fixed Blade Knife, Black, Fine Edge

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Producent Fiskars
Kod producenta 1020595
Kolor ostrza Czarny
Marka Fiskars
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 248.00
Dołączone akcesoria Brak
Waga [g] 204.00
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 420HC
Długość ostrza [mm] 122.00
EAN 0-13658-14466-8
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm