Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote Fine Edge

1027826
001000522

Nowoczesny i lekki nóż taktyczny od marki Gerber. Wyposażony w wygodną, profilowaną rękojeść oraz ostrze ze 420HC, z pewnością sprawdzi się w terenie.

  • Dodatkowe informacje: Zatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
  • Długość [mm]: 248
  • Długość ostrza [mm]: 122
  • EAN: 013658157446
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1027826
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Gear Strongarm Coyote

Przedstawiamy nowoczesny nóż wyprodukowany przez znaną i cenioną amerykańską markę Gerber produkującą noże od roku 1939. Tym razem firma stworzyła swój nowy nóż Strongarm Coyote z myślą o pasjonatach survivalu. Zastosowano tutaj klasyczne i sprawdzone stałe ostrze typu Drop-point, wykonane ze stali 420HC.

Dodatkowo zastosowano pokrycie czarna farbą, zabezpieczając tym samym nóż przed korozją i drobnymi uszkodzeniami. Warto zaznaczyć, że na nożu znajdziemy oryginalne oznaczenia producenta.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote FE

smukłość

Solidne wykonanie

Nóż Gear Strongarm Coyote to konstrukcja wykonana z dbałością o każdy szczegół. Chwyt rękojeści stworzony został ze wzmocnionego włóknem szklanym nylonu pokryto gumą w kolorze piaskowym, dzięki czemu nie ślizga się nawet w mokrych dłoniach. Na dole chwytu zainstalowano zbijak do szyb wraz z otworem przez, który możemy przewlec linkę bądź smycz. Chwyt od głowni jest oddzielony poprzez jelec, dzięki któremu ręka nie zsunie nam się na ostrze podczas pracy.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote FE w dłoni żołnierza

łatwa obsługa

Wygoda noszenia

Do noża dostajemy kaburę wykonaną z połączenia polimerów i wytrzymałej cordury, która posiada możliwość przypięcia do pasa. Długość tego niezawodnego noża wynosi 24,8 cm, z czego 12,2 mm przypada na samo ostrze. Waga również nie jest duża - to tylko 204 gram. Warto dodać że nóż ma świetne wyważenie, znacznie ułatwiające posługiwanie się nim.

Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote FE

Specyfikacja

Więcej informacji
Dodatkowe informacje Zatrzask kompatybilny z systemem MOLLE, Zbijak do szyb, Otwór na końcu rękojeści na linkę lub smyczkę
Długość [mm] 248
Długość ostrza [mm] 122
EAN 013658157446
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1027826
Kolor Piaskowy
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Materiał rękojeści Zytel
Producent Gerber
Profil głowni Drop point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 420HC
Waga [g] 204

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Gerber Gear Strongarm Coyote Fine Edge
Polecane produkty: