Maczeta Gerber Gear Clearpath

1024856
001000524

Maczeta Gerber Gear Clearpath to klasyczne narzędzie robocze do prac w ogrodzie lub na biwaku. Cechuje się dwoma krawędziami tnącymi - gładką i ząbkowaną. Dołączona do zestawu elegancka pochwa w kolorze czarnym, zapewnia Ci bezpieczeństwo w czasie transportu.

  • Dołączone akcesoria: Smycz na rękę
  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Marka: Gerber Gear
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
127,99 zł
maczeta

Maczeta Gerber Gear Clearpath

Jeśli jesteś fanem survivalu lub często spędzasz czas na działce, maczeta od firmy Gerber jest właśnie dla Ciebie. Gear Clearpath jest znakomitym narzędziem, które pomoże Ci w wielu sytuacjach.

Ta niezawodna maczeta wykonana ze stali nierdzewnej jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Posiada dwie krawędzie tnące - ostry brzuch głowni nadaje do wycinania gałęzi i zarośli, natomiast grzbiet wyposażony w zęby jest idealny do przecinania grubszych konarów. Technologia GatorGrip, zastosowana podczas produkcji rękojeści, zapewnia pewny uchwyt, a wygodna pochwa pozwala bezpiecznie przenosić maczetę.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Funkcjonalność i praktyczny kształt

Maczeta amerykańskiego producenta - firmy Gerber, jest zaprojektowana tak aby praca z nią była jak najwygodniejsza. Ostrze o długości 279 mm doskonale przenosi siłę uderzenia na cel. Dzięki temu, możesz korzystać z niej skutecznie i bez nadmiernego wysiłku.

Głownia z wytrzymałej stali nierdzewnej i piła do drewna umieszczona na grzbiecie to idealne połączenie, zapewniające szeroki wachlarz możliwych zastosowań.

 Maczeta Gerber Gear Clearpath wisząca w stodole

wytrzymałość

Trwały i wygodny pokrowiec

Gear Clearpath to wielofunkcyjne narzędzie o sporych rozmiarach. Całkowita długość 439 mm i waga nie przekraczająca 512 gramów sprawia, że bezpieczna pochwa jest niezbędna aby przenosić tę maczetę. Własnie dlatego w zestawie znajduje się pochwa wykonana z nylonu w kolorze czarnym. Ma ona kształt idealnie pasujący do kształtu ostrza i zabezpieczenie, które utrzymuje całą konstrukcję na miejscu.

 Maczeta Gerber Gear Clearpath w pochwie z nylonu

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania

Istotnym aspektem użytkowania maczety jest bezpieczeństwo. Ważne jest aby rękojeść zapewniała pewny chwyt niezależnie od tego czy pracujesz w rękawiczkach czy masz brudne dłonie. Dzięki nowatorskiej technologi opracowanej przez firmę Gerber, masz pewność, że maczeta Gear Clearpath nie wypadnie Ci z dłoni podczas ciężkiej pracy.

Rękojeść w kolorze czarno-pomarańczowym jest wyprofilowana w taki sposób aby dobrze leżała w dłoni. Solidy jelec o sporych rozmiarach zabezpiecza dłoń przed urazem i zranieniem. W tylnej części znajduje się otwór przelotowy umożliwiający założenie smyczy na rękę lub linki zabezpieczającej.

 Maczeta Gerber Gear Clearpath w rękach farmera

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Smycz na rękę
Kolor Czarno - pomarańczowy
Materiał rękojeści Polimer
Producent Fiskars
Kod producenta 1024856
Kolor ostrza Czarny
Marka Gerber Gear
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 439.00
Pochwa Nylonowa
Waga [g] 512.00
Rodzaj ostrza Combo (50%-50%)
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj stali Nierdzewna
EAN 0-13658-14923-6
Długość ostrza [mm] 279.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maczeta Gerber Gear Clearpath