Ostrzałka Gerber Gear kieszonkowa

1025300
001000525

Ostrzałka Gerber Gear kieszonkowa została stworzona z myślą o podróżnikach. Dzięki niewielkim wymiarom zabierzesz ją na wyprawę lub biwak. Pręty wymuszające odpowiedni kąt ostrzenia, szybko i sprawnie nadadzą ostrość, ostrzu każdego noża z gładką krawędzią tnącą.

  • EAN: 013658043077
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1025300
  • Kolor: Czarny
  • Marka: Gerber Gear
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
24,99 zł
Brak w magazynie
001000525
serwis

Ostrzałka kieszonkowa Gerber

Dzięki ostrzałce marki Gerber Twoje narzędzia do codziennej pracy pozostaną zawsze w gotowości. Jej kompaktowe rozmiary pozwalają trzymać ją praktycznie wszędzie - nada się do małej kieszeni, zestawu EDC, torebki, czy jako zawieszka na szyję. Bez względu na to, czy korzystasz z niej w domu czy zabierzesz ją w teren – sprawdzi się świetnie, usprawniając parametry tnące każdego ostrza.

Ostrzałka kieszonkowa Gerber Gear

wytrzymałość

Prostota obsługi

Ostrzałka Gerber Fiskars pozwala ostrzyć za pomocą dwóch ostrzałek - o dużej oraz małej gradacji. Elementy ostrzące zostały wykonane z prętów diamentowo-ceramicznych. Sama konstrukcja ostrzałki jest zrobiona z wysokiej jakości, odpornej stali z elementami z tworzywa. Dzięki chropowatej teksturze dobrze leży w dłoni, nawet gdy nasze dłonie będą mokre bądź zatłuszczone.

Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów materiałów (ceramiczne pręty) masz pewność, że Twoje noże będą zawsze odpowiednio naostrzone. Ze względu na swoją budowę, ostrzałka zalecana jest do używania tylko z gładkimi głowniami.

Ostrzałka kieszonkowa Gerber Gear w czasie ostrzenia

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN 013658043077
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1025300
Kolor Czarny
Marka Gerber Gear
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Materiał ostrzałki Ceramika - alumina
Producent Fiskars
Rodzaj ostrzałki Płytkowa

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka Gerber Gear kieszonkowa
Polecane produkty: