Krzesiwo Gerber Gear

1025312
001000526

Aby szybko rozgrzać atmosferę na biwaku, wypróbuj kieszonkowe krzesiwo Gerber Gear. Dzięki niemu rozpalisz ogień bez użycia zapałek w łatwy i szybki sposób. Krzesiwo wraz z iskrownikiem zostało zamknięte w polimerowej obudowie składającej się z dwóch części. W zestawie otrzymasz gwizdek ratunkowy.

  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Marka: Gerber Gear
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 122.00
  • Waga [g]: 0.74
  • Dodatkowe informacje: Pręt z żelazoceru
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
zestaw

Krzesiwo Gerber

Krzesiwo marki Gerber to niezastąpione narzędzie każdego podróżnika czy osoby specjalizującej się w bushcrafcie. Pozwala ono na szybkie rozpalenie niezbędnego ognia nawet w trudnych warunkach takich jak wysoka wilgotność powietrza czy wiatr.

Iskry krzesane z żelazocerowego rdzenia krzesiwa osiągają wysoką temperaturę, dzięki czemu zapalą stosunkowo szybko każdy rodzaj zastosowanej podpałki. Dzięki temu krzesiwo jest skuteczniejszą alternatywą dla klasycznych zapałek.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Wszechstronne zastosowanie krzesiwa Gerber

Krzesiwo Gerber zostało zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi oraz wodą. Jest ono zamknięte w wodoodpornej tubie, która po otworzeniu dzieli się na dwa elementy - rdzeń krzesiwa oraz iskrownik. Dodatkowo w górnej tubie mamy mały pojemniczek, w którym możemy przechować np dodatkowe zapałki bądź podpałkę.

Aby nie zgubić naszego krzesiwa i mieć go zawsze przy sobie wyposażono go w linkę, którą możemy zamocować do naszego oporządzenia. Na jej końcu znajduje się mały gwizdek ratunkowy o głośności około 100 dB.

Zamknięte krzesiwo Gerber Gear

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarno - pomarańczowy
Producent Fiskars
Kod producenta 1025312
Marka Gerber Gear
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 122.00
Waga [g] 0.74
Dodatkowe informacje Pręt z żelazoceru
EAN 0-13658-14915-1

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo Gerber Gear