Krzesiwo Gerber Gear

1025312
001000526

Aby szybko rozgrzać atmosferę na biwaku, wypróbuj kieszonkowe krzesiwo Gerber Gear. Dzięki niemu rozpalisz ogień bez użycia zapałek w łatwy i szybki sposób. Krzesiwo wraz z iskrownikiem zostało zamknięte w polimerowej obudowie składającej się z dwóch części. W zestawie otrzymasz gwizdek ratunkowy.

  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Dodatkowe informacje: Wodoodporne, Nylonowa linka do troczenia, Gwizdek o mocy 100 decybeli
  • Długość [mm]: 122
  • EAN: 013658149151
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 31-003151
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,00 zł Regular Price 99,00 zł
Brak w magazynie
001000526
zestaw

Krzesiwo Gerber Gear

Krzesiwo to niezawodny i sprawdzony element każdego oporządzenia bushcraftowca czy survivalowca. Jeśli potrzebujesz niezawodnego narzędzia do rozpalania obozowego ogniska bez względu na warunki atmosferyczne, to krzesiwo Gerber Gear będzie idealnym rozwiązaniem. Kompaktowe wymiary, łatwość w obsłudze oraz wodoodporny pojemnik to jego główne zalety. Krzesiwo posiada pręt z żelazoceru, który wytwarza iskry o bardzo dużej temperaturze. Pozwoli ono rozpalić ognisko nawet jeśli materiał będzie lekko zawilgocony. Pręt można używać przez wiele lat, gdyż zużywa się on w minimalnym stopniu. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Wszechstronne zastosowanie krzesiwa Gerber

Krzesiwo Gerber to niezastąpione narzędzie przetrwania. Powinno ono znaleźć się na podstawowym wyposażeniu każdego podróżnika. Wykonane z odpornego na uszkodzenia polimeru, zostało wyposażone w nacięcia ułatwiające utrzymanie go podczas krzesania iskier. Pojemniczek można szczelnie zamknąć, chroniąc tym samy rdzeń przed wpływem czynników atmosferycznych. W górnej części pojemnika znajduje się pusta przestrzeń, w której możesz trzymać dodatkowe zapałki bądź rozpałkę. Abyś nie zgubił swojego krzesiwa wyposażono je w linkę, za pomocą której przytroczysz je do elementów oporządzenia. Na końcu linki znajduje się niewielki gwizdek o sile głośności dochodzącej do 100 dB. 

Zamknięte krzesiwo Gerber Gear

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - pomarańczowy
Dodatkowe informacjeWodoodporne, Nylonowa linka do troczenia, Gwizdek o mocy 100 decybeli
Długość [mm]122
EAN013658149151
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta31-003151
MarkaGerber Gear
Materiał wykonaniaŻelazocer
ProducentGerber Gear
Waga [g]74

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo Gerber Gear