Nóż z głownią stałą Safe Maker I

12DBST
001000535

Nóż z głownią stałą Safe Maker I to klasyczny sztylet o ostrzu z dwoma krawędziami tnącymi. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością przebijać materiały o różnej strukturze. W zestawie znajduje się polimerowa pochwa chroniąca Cię przed skaleczeniem.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 165
  • Długość ostrza [mm]: 114
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 12DBST
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000535
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Safe Maker I

Jeśli szukasz poręcznego, niewielkiego noża o doskonałych parametrach – produkcja amerykańskiej firmy Cold Steel jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Safe Marker I to narzędzie, które możesz zabrać zawsze ze sobą – jest lekki, ostry i poręczny dzięki czemu będzie dobrym narzędziem EDC, lub po prostu nożem do samoobrony. Co więcej, wykonany z wysokogatunkowej stali, sprawdzi się na różnych frontach zastosowań.

cold steel safe marker

wytrzymałość

Głownia

Safe Marker I został wyprodukowany ze stopu AUS-8A, czyli wysokogatunkowej, japońskiej stali nierdzewnej, stosowanej w zaawansowanych narzędziach. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym jest odporna na niekorzystne warunki otoczenia i długo trzyma ostrość. Ponadto, można łatwo ją naostrzyć, co umożliwia zachowanie sprawności noża również w terenie, używając przenośnych ostrzałek.

Kształt głowni to klasyczny typ dagger. Charakteryzuje się ona doskonałymi właściwościami penetracyjnymi i obosiecznie ostrzonymi krawędziami. Są to charakterystyczne elementy noży stosowanych do samoobrony.

ostry typ dagger

łatwa obsługa

Rękojeść

Oprócz wytrzymałej głowni, Cold Steel Safe Marker I posiada wygodny chwyt typu T – w skrócie, rękojeść jest umiejscowiona prostopadle do noża. Fakturowany materiał Kray-Ex cechują wysokie właściwości antypoślizgowe. Sprawdza się on również kiedy masz wilgotne lub zabrudzone dłonie. Sam kształt rękojeści zapewnia bezpieczeństwo i nie pozwala ześlizgnąć się dłoni podczas pchnięć. Całość uzupełnia dołączona kabura z tworzywa, dzięki której możesz bezpiecznie przenosić nóż.

kabura

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]165
Długość ostrza [mm]114
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta12DBST
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaCold Steel
Materiał rękojeściKray-Ex
ProducentCold Steel
Profil głowniDagger
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliAUS-8A
Waga [g]96

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Safe Maker I