Nóż z głownią stałą Safe Maker I

12DBST
001000535

Nóż z głownią stałą Safe Maker I to klasyczny sztylet o ostrzu z dwoma krawędziami tnącymi. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością przebijać materiały o różnej strukturze. W zestawie znajduje się polimerowa pochwa chroniąca Cię przed skaleczeniem.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: AUS-8A
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Kray-Ex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 219,00 zł Regular Price 249,00 zł
Brak w magazynie
001000535
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Safe Maker I

Jeśli szukasz poręcznego, niewielkiego noża o doskonałych parametrach – produkcja amerykańskiej firmy Cold Steel jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Safe Marker I to narzędzie, które możesz zabrać zawsze ze sobą – jest lekki, ostry i poręczny dzięki czemu będzie dobrym narzędziem EDC, lub po prostu nożem do samoobrony. Co więcej, wykonany z wysokogatunkowej stali, sprawdzi się na różnych frontach zastosowań.

cold steel safe marker

wytrzymałość

Głownia

Safe Marker I został wyprodukowany ze stopu AUS-8A, czyli wysokogatunkowej, japońskiej stali nierdzewnej, stosowanej w zaawansowanych narzędziach. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym jest odporna na niekorzystne warunki otoczenia i długo trzyma ostrość. Ponadto, można łatwo ją naostrzyć, co umożliwia zachowanie sprawności noża również w terenie, używając przenośnych ostrzałek.

Kształt głowni to klasyczny typ dagger. Charakteryzuje się ona doskonałymi właściwościami penetracyjnymi i obosiecznie ostrzonymi krawędziami. Są to charakterystyczne elementy noży stosowanych do samoobrony.

ostry typ dagger

łatwa obsługa

Rękojeść

Oprócz wytrzymałej głowni, Cold Steel Safe Marker I posiada wygodny chwyt typu T – w skrócie, rękojeść jest umiejscowiona prostopadle do noża. Fakturowany materiał Kray-Ex cechują wysokie właściwości antypoślizgowe. Sprawdza się on również kiedy masz wilgotne lub zabrudzone dłonie. Sam kształt rękojeści zapewnia bezpieczeństwo i nie pozwala ześlizgnąć się dłoni podczas pchnięć. Całość uzupełnia dołączona kabura z tworzywa, dzięki której możesz bezpiecznie przenosić nóż.

kabura

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Kray-Ex
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 96.00
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Długość [mm] 165.00
Długość ostrza [mm] 114.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 12DBST
Producent Cold Steel
Profil głowni Dagger

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Safe Maker I
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.