Kolimator Walther Top Point II

2.1018
001000541

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem szybkich rozgrywek ASG, czy rekreacyjnie strzelasz z wiatrówki - wybierz kolimator Walther Top Point II. Dzięki czerwonemu znacznikowi posiadającemu możliwość regulacji, bez trudu odnajdziesz każdy cel. W zestawie otrzymasz montaż nad szynę RIS.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
  • Rodzaj zasilania: AA
  • Średnica tubusu [mm]: 25.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
kolimator

Kolimator Walther Top Point II

Kolimator Walther Top Point II to optoelektroniczne urządzenie celownicze, które działa na zasadzie kolimacji wiązki światła w jednym punkcie. Celownik taki świetnie nadaje się się do dynamicznego celowania na krótkie i średnie dystanse. Jego niewątpliwą zaletą nad standardowymi przyrządami celowniczymi jest łatwość z jaką możemy namierzyć cel. Dzięki temu możemy z ogromną szybkością składać się do strzału lub przełączać się miedzy kolejnymi celami. 

tappoint

celownik

Zmienne tryby podświetlania celu

Celownik Top Point II posiada jednocalowy, 26 milimetrowy znak celowniczy wraz z regulowaniem jasności. Skala jest bardzo szeroka - od 1 do 11 stopni. Poprawia to widoczność celownika na obszarze o różnym natężeniu oświetlenia. Znak celowniczy można również regulować w pionie i poziomie za pomocą pokręteł umieszczonych na zewnątrz tubusu. Celownik dodatkowo posiada montaż pod uniwersalną szynę RIS.

koli2

wydajność

Różnorodne zastosowania celownika Walther Top Point II

Celownik Top Point II znakomicie sprawdzi się jako akcesorium do replik ASG jak i wiatrówek, nadając dynamizmu rozgrywkom. Celownik kolimatorowy został wykonany ze stopu aluminium w połączeniu z solidnym tworzywem sztucznym. 

koli4

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.1018
Gwarancja 24 miesiące
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Rodzaj zasilania AA
Średnica tubusu [mm] 25.00
Waga [g] 175.00
Wielkość plamki [MOA] 4.00
Typ kolimatora Zamknięty

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Walther Top Point II