Kolimator Walther Competition III

2.1037
001000543

Chcesz pokonać każdego przeciwnika w czasie rozgrywki ASG ? Wypróbuj kolimator Walther Competition III. Wykonany z czarnego polimeru celownik, ma możliwość regulacji jasności i ułożenia znacznika.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor znaku celowniczego: Zielony
  • Rodzaj zasilania: CR2032
  • Średnica tubusu [mm]: 27.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,99 zł
kolimator

Kolimator Walther Competition III

Kolimator Walther Competition III to optoelektroniczne urządzenie celownicze, które działa na zasadzie kolimacji wiązki światła w jednym punkcie. Akcesorium świetnie nadaje się się do dynamicznego celowania na krótkie i średnie dystanse. Jego niewątpliwą zaletą nad standardowymi przyrządami celowniczymi jest łatwość z jaką możemy namierzyć cel. Dzięki temu możemy z ogromną szybkością składać się do strzału. 

holo1

celownik

Regulacja natężenia plamki

Celownik posiada czerwony znak celowniczy wraz z regulacją jasności. Skala jest bardzo szeroka - od 1 do 11 stopni. Poprawia to widoczność celownika na obszarze o różnym natężeniu oświetlenia, nawet przy niepogodzie. Znak celowniczy można również regulować w pionie i poziomie za pomocą śrub umieszczonych na obudowie tubusu. Kolimator dodatkowo posiada montaż pod uniwersalną szynę 22 mm. Powiększenie obrazu to 1x, a średnica okularu 27mm. Rozmiar plamki wynosi 10 MOA.

holo2

wydajność

Wszechstronne zastosowanie kolimatora Walther Top Point II

Celownik kolimatorowy Walther Competition III znakomicie sprawdzi się jako akcesorium do replik ASG jak karabinki jak i mniejszych wiatrówek - głównie replik krótkich i pistoletów maszynowych. Dzięki niemu celowanie stanie się o wiele łatwiejsze i dynamiczniejsze. Kolimator został wykonany praktycznie w całości z tworzywa sztucznego, uzupełnionego o elementy metalowe.

holo3

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.1037
Gwarancja 24 miesiące
Kolor znaku celowniczego Zielony
Rodzaj zasilania CR2032
Średnica tubusu [mm] 27.00
Waga [g] 58.00
Wielkość plamki [MOA] 10.00
Typ kolimatora Zamknięty

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Walther Competition III