Celownik laserowy Umarex Nano Laser I

2.1111X
001000545

Celownik laserowy Umarex Nano Laser I to wyjątkowe wyposażenie, które zwiększy możliwości Twojej broni. Czerwony laser oznaczy każdy cel, poprawiając Twoją celność. Wyróżnia go również dodatkowa szyna montażowa zainstalowana w podstawie.

  • Kolor: Czarny
  • Długość fali [nm]: 650
  • EAN: 4000844594341
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klasa lasera: I
  • Kod producenta: 2.1111X
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 129,00 zł Regular Price 179,00 zł
DostępnyDostępny
001000545
laser

Celownik laserowy Umarex Nano Laser I

Niezależnie od tego czy jesteś fanem ASG czy lubisz dynamicznie strzelać ze swojej wiatrówki, chcesz aby Twoje strzały były zawsze celne. Celownik laserowy od firmy Umarex to znakomite rozwiązanie zapewniające precyzję i wygodę. Wiązka czerwonego światła, generowanego przez Nano Laser I wskaże Ci każdy cel.

Laser charakteryzuje się możliwością montażu na szynie i wygodnym wyłącznikiem. Ponadto dolna część obudowy posiada dodatkową szynę akcesoryjną.

Celownik laserowy

ikona

Ułatwione celowanie

Aby Twój trening strzelecki by skuteczny, musisz oddawać precyzyjne strzały niezależnie od sytuacji. Nano Laser I znakomicie sprawdzi się w trudnych warunkach zapewniając celne strzały. Wskaźnik o długości fali wynoszącej 650 nm zapewnia wyraźny punkt w kolorze czerwonym o dalekim zasięgu. Może być wykorzystywany do oznaczania celów lub wskazywania ich w ciemności. Dodatkowo posiada możliwość płynnej regulacji w pionie i poziomie przy pomocy klucza imbusowego dołączonego do zestawu.

lasersight

Montaż

Montaż na szynę celownika Umarex Nano Laser I

Laserowy wskaźnik celu Nano Laser I musi sprostać wielu wyzwaniom i trudnym warunkom. Właśnie dlatego został stworzony z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Cechuje się dużą odpornością i matowym wykończeniem a dodatkowo jest bardzo lekki. Wyłącznik znajduje się na końcu korpusu i jest na tyle duży, że można go wygodnie obsługiwać w rękawiczkach.

Montaż Nano Laser I jest prosty i intuicyjny. Jak większość tego typu konstrukcji jest montowany na szynę znajdującą się pod lufą. Dzięki temu, możesz szybko skierować wskaźnik laserowy w stronę, w którą odwrócony jest wylot lufy.

Aby zwiększyć możliwości broni, uzbrojonej w laserowy wskaźnik celu od firmy Umarex, wyposażono go w szynę montażową umieszczoną na spodzie obudowy.

Celownik laserowy

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość fali [nm]650
EAN4000844594341
Gwarancja24 miesiące
Klasa laseraI
Kod producenta2.1111X
Kolor znaku celowniczegoCzerwony
MarkaUmarex
ProducentUmarex
Regulacja wiązki laseraW pionie i w poziomie
Rodzaj zasilaniaAA

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Celownik laserowy Umarex Nano Laser I