Celownik laserowy Walther FLR650 z latarką

2.1129X
001000547

Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania, wybierz celownik laserowy Walther FLR650 z latarką. Dzięki połączeniu dwóch przydatnych akcesoriów zaoszczędzisz cenne miejsce na szynie RIS i nie będziesz musiał wybierać - celownik czy latarka.

  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klasa lasera: Brak danych
  • Kod producenta: 2.1129X
  • Marka: Walther
  • Producent: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,00 zł Regular Price 329,00 zł
DostępnyDostępny
001000547
laser

Celownik laserowy z latarką Walther FLR650

Firma Walther to nie tylko wytwórca znakomitej broni. Jego oferta obejmuje również sprawdzone akcesoria. Wśród nich znajduje się montowany na szynę Picatinny, laserowy wskaźnik celu FLR650. Pomaga on w odnalezieniu właściwego celu i przydaje się szczególnie podczas dynamicznego strzelania. 

Jest to bardzo nowoczesna konstrukcja łącząca w sobie czerwony laser oraz latarkę. Promień świetlny jest generowany przez diodę LED, dzięki czemu światło jest jasne i czyste. Laser jest wydajny i posiada możliwość regulacji w pionie i w poziomie. 

Celownik laserowy

Montaż

Montaż celownika Walther FLR650

Laserowy wskaźnik celu Walther FLR650 musi sprostać wielu wyzwaniom i trudnym warunkom. Właśnie dlatego został stworzony z wytrzymałego kompozytu - ABSu. Cechuje się on odpornością na uderzenia i matowym wykończeniem. Jest to istotne, ponieważ elementy broni nie powinny generować refleksów świetlnych. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów przekłada się na niską wagę. FLR650 waży jedynie 150 gram, co nie jest dużym obciążeniem dla strzelca.  

Produkt firmy Walther, jak większość tego typu konstrukcji jest montowany na szynę znajdującą się pod lufą karabinka lub pistoletu. Dzięki temu możesz szybko skierować światło latarki lub wskaźnik laserowy w stronę w którą odwrócony jest wylot lufy.

policjant

ikona

precyzjna celowania z Walther FLR650

Podczas dynamicznego strzelania, cele zmieniają się bardzo szybko. W takich sytuacjach ważna jest precyzja. Laser znakomicie sprawdzi się w takich warunkach zapewniając celne strzały. Wskaźnik o długości fali wynoszącej 650 nm zapewnia wyraźny punkt o dalekim zasięgu. Może być wykorzystywany do oznaczania celów lub wskazywania ich w ciemności. Ponadto posiada możliwość płynnej regulacji w pionie i poziomie.

Celownik laserowy

wytrzymałość

Wyposażenie FLR650 w diodę LED

Walther FLR650 został wyposażony w źródło światła oparte na technologi LED Hi-Power. Charakteryzuje się ono dobrym stosunkiem zużycia energii do mocy oddawanego światła. 6 diod LED daje jasne światło, które oświetli każdy cel.

Laserowy wskaźnik celu może pracować w 3 trybach. Pierwszy z nich uruchamia sam laser. Drugi pozwala włączyć latarkę, a trzeci łączy oba źródła światła, aktywując jednocześnie diody LED i laser.

Celownik laserowy

ikona

Zasilanie Walther FLR650

Wymiary Walther FLR650 pozwalają wykorzystać do jej zasilania trzy baterie AAA. Są one wystarczające, aby latarka mogła świecić nieprzerwanie przez długi czas, zapewniając Ci sporą dawkę jasnego światła.

tactical with desert eagle

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Gwarancja24 miesiące
Klasa laseraBrak danych
Kod producenta2.1129X
MarkaWalther
ProducentUmarex
Rodzaj zasilaniaAA

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Celownik laserowy Walther FLR650 z latarką