Celownik laserowy Umarex Tac Laser I

2.1133X
001000548

Celownik laserowy Umarex Tac Laser I jest dedykowany do wiatrówek i replik ASG. Zbudowano go z polimeru w kolorze czarny, przez co będzie pasował do designu większości nowoczesnych pistoletów i karabinków. Generuje czerwoną wiązkę lasera i ma możliwość regulacji.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Marka: Umarex
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 65.00
  • Długość fali [nm]: 6500.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
laser

Celownik laserowy Umarex Tac Laser I

Celownik laserowy od firmy Umarex to znakomite rozwiązanie do zastosowania w replikach ASG lub wiatrówkach. Jest lekki i posiada mocną wiązkę laserową znakomicie widoczną nawet w ciągu dnia.

Montowany na szynę Picatinny, laserowy wskaźnik celu pomaga w odnalezieniu właściwego celu i przydaje się szczególnie podczas dynamicznego strzelania. Włącznik umieszczony na końcu obudowy, działa płynnie i jest prosty w obsłudze.

Celownik laserowy

ikona

Ułatwione celowanie

Podczas dynamicznego strzelania, cele zmieniają się bardzo szybko. W takich sytuacjach ważna jest precyzja. Laser Umarex Tac Laser I znakomicie sprawdzi się w takich warunkach zapewniając celne strzały. Wskaźnik o długości fali wynoszącej 650 nm generuje wyraźną wiązkę o dalekim zasięgu. Może być wykorzystywany do oznaczania celów lub wskazywania ich w ciemności. Ponadto posiada możliwość płynnej regulacji w pionie i poziomie.

Celownik laserowy

Montaż

Montaż na szynę lasera Umarex Tac Laser I

Umarex Tac Laser I, jak większość tego typu konstrukcji jest montowany na szynę znajdującą się pod lufą karabinka ASG lub wiatrówki. Dzięki temu, możesz szybko skierować wskaźnik laserowy w stronę, w którą odwrócony jest wylot lufy.

Laserowy wskaźnik celu musi sprostać wielu wyzwaniom i trudnym warunkom. Właśnie dlatego został stworzony z wysokiej jakości polimeru. Cechuje się odpornością i matowym wykończeniem.

Włącznik przechyłowy, umieszczony na końcu obudowy jest wygodny i można obsługiwać go w rękawiczkach taktycznych.

Celownik laserowy

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.1133X
Marka Umarex
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 65.00
Długość fali [nm] 6500.00
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Regulacja wiązki lasera W pionie i w poziomie
Klasa lasera II
Waga [g] 39.00
Rodzaj zasilania LR44
EAN 4000844585462

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Celownik laserowy Umarex Tac Laser I