Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 25''

2.1901
001000567

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, wypróbuj pałkę teleskopową Walther Pro Secur 25''. Dzięki rozkładanej konstrukcji, złożonej z kilku segmentów, będziesz mógł odeprzeć każdy atak agresywnego napastnika.

  • Marka: Walther
  • Materiał rękojeści: Kraton-guma
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 540.00
  • Długość [mm]: 640.00
  • EAN: 4000844508089
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
Produkt dostępny
001000567
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 25" 

Seria pałek teleskopowych Pro Secur od firmy Walther, cechuje się dużą różnorodnością i znakomitymi parametrami. Zawdzięcza to wykorzystaniu sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Pałka Pro Secur 25" to jeden z najdłuższych modeli z serii profesjonalnych narzędzi do samoobrony. Jej trwałą konstrukcję doceni każdy, kto potrzebuje solidnej pałki do obrony siebie lub najbliższych. Zastosowanie wytrzymałej stali sprawiło, że będzie ona znakomitym wyborem dla służb mundurowych lub pracowników ochrony.

Producent dołączył do zestawu wygodną kaburę umożliwiająca przenoszenie pałki przy pasie lub przypięcie jej do oporządzenia.

Pałka teleskopowa

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałki teleskopowe Pro Secur 25" są idealnym narzędziem do obrony własnej. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której będziemy zmuszeni do użycia jej elementu odstraszającego, to mamy pewność, że efekt działania pałki, osoba atakująca zapamięta na długo. Długi trzonek potrafi przy odpowiedniej sile uderzać z dużą szybkością, pozostawiając długotrwałe i bolesne siniaki. Napastnik zastanowi się na przyszłość dwa razy, zanim podejmie próbę grabieży bądź ataku.

obrona1

wytrzymałość

Konstrukcja z mocnego tworzywa

Do produkcji modelu Pro Secur 25" wykorzystano wytrzymałe materiały, takie jak stal i tworzywo, przypominające w dotyku gumę. Czarny trzon, tworzą dwa połączone ze sobą segmenty, będące stalowymi tulejami. Są one tak zaprojektowane, aby mogły się rozkładać bez tarć i oporów. Wyposażono je również w system automatycznej blokady, który blokuje pałkę i uniemożliwia jej samoczynne złożenie. Zwieńczeniem konstrukcji jest stalowa kula.

Rękojeść jest wykonana z antypoślizgowego materiału, który zapewnia pewny chwyt w czasie wykonywania gwałtownych ruchów.

Pałka teleskopowa

Bezpieczeństwo

Zastosowania Pałki Teleskopowej Walther Pro Secur 25"

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 25" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca, przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi aż 640 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. 

Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać chwyty i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad sytuacją.   

Pałka teleskopowa

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Materiał rękojeści Kraton-guma
Kolor Czarny
Waga [g] 540.00
Długość [mm] 640.00
EAN 4000844508089
Kod producenta 2.1901
Materiał korpusu Metal
Pochwa Nylonowa
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 25''
Polecane produkty: