Gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop Stożek

2.1903
001000568

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek to dostępny bez zezwolenia środek odstraszający. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji drażniących, natychmiast obezwładnisz każdego napastnika. Efekt działania utrzymuje się nawet do 30 min.

  • Barwnik: Nie
  • EAN: 4000844404183
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1903
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 15
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000568
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop Stożek

Czy chcesz się zawsze czuć bezpiecznie podczas wieczornych spacerów? W takim razie powinieneś wypróbować nowoczesny gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop. Dzięki dużemu stężeniu substancji drażniącej możesz mieć pewność, że poradzisz sobie w niebezpiecznej sytuacji. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, korzystając z gazu Perfecta Animal Stop. Jego właściwości powodują, że jest to aktualnie najskuteczniejszy dostępny na rynku gaz pieprzowy. 

Jego niewielkie wymiary pozwolą Ci go nosić w małej torebce czy też kieszeni. Gaz działa na zwierzęta, a nawet osoby pod wpływem alkoholu. 

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop stożek 15 ml

Duża skuteczność gazu

Nagła konfrontacja ze zbliżającym się napastnikiem to częste sytuacje w Polsce. Nieważne, gdzie mieszkasz i jaką odległość pokonujesz. Napastnik może miesiącami planować działania w stosunku do nic niespodziewającej się ofiary. Sprzyjają temu długie wieczory i późne powroty z pracy do domu. Właśnie wtedy przyda Ci się niewielkie narzędzie do neutralizacji napastnika. Dzięki niewielkim wymiarom gazu pieprzowego Perfecta Animal Stop i silnej dawce gazu, efekt jego działania jest widoczny od razu i utrzymuje się przez 30 minut. Do korzystania z gazu nie potrzeba żadnego pozwolenia.

Brutalny atak na kobiete

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości gazu Umarex Perfecta Animal Stop

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop zawiera gaz o zawartości 10% substancji drażniącej. Wygodna obsługa i dozownik pozwala na szybkie dobycie i użycie gazu w sytuacji podbramkowej. Skuteczny zasięg wynoszący 3 metry, pozwala na atakowanie napastnika z dystansu - jeszcze zanim dojdzie do bezpośredniej konfrontacji. Z uwagi na szybkie rozprzestrzenianie się chmury gazu, działa ona na dużej przestrzeni pozwalając razić nawet kilka celów naraz. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach, które możesz napotkać na swojej drodze.

gaz w sprau

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
EAN4000844404183
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1903
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]15
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]35
Wysokość [mm]90
Zasięg maksymalny [m]3

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Animal Stop Stożek
Polecane produkty: