Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek

2.1903
001000568

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek to dostępny bez zezwolenia środek odstraszający. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji drażniących, natychmiast obezwładnisz każdego napastnika. Efekt działania utrzymuje się nawet do 30 min.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 15.00
  • Waga [g]: 35.00
  • Wysokość [mm]: 90.00
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
  • Rodzaj substancji: Płyn
Przewiń do pełnej specyfikacji
24,99 zł
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack

Chcesz byc bezpieczny? Wypróbuj gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack i miej pewność, że poradzisz sobie w niebezpiecznej sytuacji

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy ktoś zagraża naszemu życiu czy zdrowiu. Świadczą o tym rosnące statystyki napaści i kradzieży. Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Perfecta Stop. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najlepszych i najefektywniejszych gazów pieprzowych na polskim rynku.

Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić nawet w małej torebce lub kieszeni odzieży. Dodatkowym atutem jest fakt, że gaz skutecznie działa również przeciwko osobom będącym pod wpływem środków odurzających, alkoholu jak i agresywnym zwierzętom.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 15 ml

wytrzymałość

Duża moc przy niewielkich wymiarach

Niespodziewana konfrontacja z napastnikiem może nadejść z każdej strony, niezależnie od miejsca zamieszkania. Często sprzyjają temu takie okoliczności jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste parkingi. W takich sytuacjach przydaje się właśnie narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy firmy Umarex Perfecta.

Z pewnością docenisz kompaktowe wymiary i niewielką wagę pojemnika w połączeniu z niezwykle silnym efektem działania samego gazu. Dzięki stożkowej formie rozpylenia możliwe jest trafienie również poruszających się celów. W związku z dużym, efektywnym zasięgiem i długością działania dochodzącą do czterdziestu pięciu minut, gaz pieprzowy pozwoli Ci wyjść cało z trudnej sytuacji.

Brutalny atak na kobiete

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości gazu

W momencie kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, nie masz często możliwości ani czasu by powiadomić odpowiednie służby. Dlatego gaz pieprzowy Umarex Perfecta z zawartością 10% drażniących substancji, zapewnia błyskawiczne działanie już w momencie po użycia. Ponadto stożkowa forma rozpylenia w postaci chmury ułatwia wnikanie substancji do dróg oddechowych napastnika. Dzięki temu efekt obezwładniający działa na większym obszarze.

gaz w sprau

wydajność

Solidna ochrona przed napastnikiem dzięki Umarex Perfecta Stop Attack

W odróżnieniu od innych technik samoobrony, gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach, które możesz napotkać na swojej drodze.

Próba kradzieży torebki

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.1903
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [ml] 15.00
Waga [g] 35.00
Wysokość [mm] 90.00
Rodzaj strumienia Stożkowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 3.00
EAN 4000844404183

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek