Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek

2.1904
001000569

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek ochroni Cię w razie nagłego ataku. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji drażniącej, obezwładnisz agresora na około 30 min. Niewielkie wymiary sprawiają, że gaz zmieści się w Twojej kieszeni lub torbie.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 40.00
  • Waga [g]: 50.00
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
  • Rodzaj substancji: Płyn
  • Substancja drażniąca: 10% OC
Przewiń do pełnej specyfikacji
9,99 zł
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Umarex Perfecta Stop Attack. Substancja o silnym stężeniu kapsaicyny pozwoli Ci skutecznie obronić się przed napastnikiem. Poręczny pojemnik mieszczący 40 ml możesz zmieścić w niewielkiej torebce lub kieszeni.

Dodatkowym atutem jest fakt, że gaz obronny działa na osoby będące pod wpływem alkoholu lub środków psychotropowych, jak i agresywne zwierzęta. Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - stożek 40 ml

wytrzymałość

Moc w skondensowanej dawce

Niespodziewany atak może nadejść z każdej strony, bez względu na miejsce zamieszkania. Sprzyjają temu okoliczności takie jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste podziemne parkingi. W takich sytuacjach przydaje się narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy.

Na pewno docenisz fakt, że Umarex Perfecta Stop Attack to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz rozpylany jest w formie stożka, co umożliwia trafienie nawet poruszającego się celu. W związku z maksymalnym zasięgiem dochodzącym do czterech metrów, pozwoli Ci to wyjść cało z trudnej sytuacji.

Kobieta broniąca się przed atakiem

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości

W momencie kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, nie masz często możliwości ani czasu powiadomić odpowiednie służby. Dlatego gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack z zawartością 10% drażniących substancji, zapewnia błyskawiczne działanie od prazu po użyciu. Ponadto forma rozpylenia w postaci chmury ułatwia wnikanie substancji do dróg oddechowych napastnika. Dzięki temu masz pewność, co do skuteczności efektu obezwładniającego.

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. 

niebezpieczny pies

wydajność

Błyskawiczna obrona dzięki Perfecta Stop Attack

Być może wracasz właśnie z pracy nocą przez miasto i czujesz, że ktoś podąża za Tobą od dłuższego czasu. Obawiasz się więc, że może mieć jednoznacznie złe zamiary. O tym czy uda Ci się skutecznie obronić decydują tak na prawdę ułamki sekund i błyskawicznie podejmowane, właściwe decyzje. Dlatego, jeśli chodzi o artykuły do samoobrony - liczy się ich prosta i łatwa obsługa. I tym właśnie charakteryzuje się Umarex Perfecta Stop Attack. Jeśli tylko masz go pod ręką możesz zareagować w mgnieniu oka. 

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach. 

Człowiek w zamglonym parku

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.1904
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [ml] 40.00
Waga [g] 50.00
Rodzaj strumienia Stożkowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 4.00
EAN 4000844404190

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Stożek