Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Punktowy 

2.1905
001000570

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Punktowy to precyzyjny i bardzo skuteczny środek do ochrony osobistej. Zawiera duże stężenie substancji aktywnej i działa nawet do 30 min. Opakowanie jest małe i poręczne, przez co zmieści się w Twojej kieszeni lub torbie. Działa również na agresywne zwierzęta.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.1905
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 50
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
  • Zasięg maksymalny [m]: 5
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 22,00 zł Regular Price 33,99 zł
DostępnyDostępny
001000570
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack Punktowy

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo dzięki punktowemu gazowi pieprzowemu Umarex Perfecta Stop Attack. Dzięki dużej zawartości kapsaicyny ułatwi skuteczną obronę przed każdym napastnikiem lub dzikim zwierzęciem. Niewielki pojemnik o kompaktowych wymiarach zmieścisz w każdej torebce czy kieszeni. Ważną cechą każdego gazu marki Perfecta jest działanie również na osoby pod wpływem alkoholu. 

 

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - punktowy 50 ml

łatwa obsługa

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Przedłużające się zimowe wieczory i późne powroty z pracy to okoliczności sprzyjające niespodziewanemu atakowi. Sytuacja zagrażająca naszemu zdrowiu lub życiu może wydarzyć się nawet pod samym domem. Dlatego warto zawczasu się zabezpieczyć za pomocą gazu pieprzowego Umarex Perfecta Stop Attack. Na uwagę zasługuje również fakt, że gaz rozpylany jest w formie skondensowanego strumienia o dużej sile. Zapewnia to duży dystans, na jaki możesz razić napastnika. 

Napad na kobietę

wytrzymałość

Skondensowana siła Umarex Perfecta Stop Attack 50 ml

Gdy nastąpi atak to bardzo często nie masz już możlwiości zaregować i skontaktować się z odpowiednimi służbami. Wtedy możesz liczyć jedynie na siebie i to, co przy sobie nosisz. Punktowy gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack działa już w kilka sekund po rozpyleniu. Bardzo szybko drażni błony śluzowe oraz oczy napastnika, tym samym wyłączając go z dalszej walki. Skuteczny zasięg strumienia to 5 metrów. Dystans zwiększa Twoje szanse na ucieczkę lub podjecie skutecznej walki.

Zdenerwowany pies

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.1905
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]50
Rodzaj strumieniaPunktowy
Zasięg maksymalny [m]5
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca10% OC
BarwnikNie
Waga [g]65
EAN4000844404206
Gwarancja24 miesiące