Gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy

2.1905.110
001000571

Jeśli chcesz być bezpieczny w czasie spaceru lub powrotu do domu, wypróbuj gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy. Jego skondensowany skład sprawia, że szybko działa na ludzi i agresywne zwierzęta. W ciągu kilku sekund obezwładni każdego napastnika i utrzymuje efekt do 30 min.

  • Barwnik: Nie
  • EAN: 6097210005714
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1905.110
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 50
Przewiń do pełnej specyfikacji
21,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000571
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy

Poczuj bezpieczeństwo dzięki pieprzowemu gazowi punktowemu Umarex Perfecta. Za sprawą dużej zawartości kapsaicyny uchroni Cię on przed kradzieżą lub uszczerbkiem na zdrowiu. Gaz ten zapewnia Ci również dyskrecję z uwagi na niewielkie wymiary. Z łatwością schowasz go plecaka, torby czy kieszeni. Dodatkowym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z gazu obronnego jest to, że działa on również na osoby będące pod wpływem alkoholu oraz środków psychoaktywnych. 

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - punktowy 50 ml

łatwa obsługa

Sprawdzone parametry i bezpieczeństwo

Powroty z pracy późną porą, wieczorne spacery czy miejsca na uboczu. Są to idealne warunki dla rabusia, którego atak może nawet zagrozić Twojemu zdrowiu bądź życiu. W takiej sytuacji dobrze, jeśli będziesz miał ze sobą narzędzie do skutecznej neutralizacji napastnika. Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Animal Stop jest właśnie takim gazem. Posiada on punktową formę rozpylania, co pozwala precyzyjnie razić cel.

Napad na kobietę

wytrzymałość

Naturalny skład o dużej sile rażenia gazu pieprzowego Umarex Perfecta 110 Animal Stop

Substancja, jaką jest Oleoresinum Capsicum, zwana potocznie kapsaicyną wywołuje u ludzi i zwierząt silne podrażnienie błoń śluzowych. Pozwala to na obezwładnienie celu, a następnie szybkie oddalenie się od napastnika. Efekt działania gazu może utrzymywać się nawet przez 30 minut od momentu rozpylenia. Zasięg do 5 metrów pozwoli na walkę na dystansie, jeszcze zanim dojdzie do bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem. 

agreswyny pies w czasie ataku

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
EAN6097210005714
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1905.110
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]50
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1% MC
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]65
Wysokość [mm]110
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy
Polecane produkty: