Gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy

2.1905.110
001000571

Jeśli chcesz być bezpieczny w czasie spaceru lub powrotu do domu, wypróbuj gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy. Jego skondensowany skład sprawia, że szybko działa na ludzi i agresywne zwierzęta. W ciągu kilku sekund obezwładni każdego napastnika i utrzymuje efekt do 30 min.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 50.00
  • Waga [g]: 65.00
  • Wysokość [mm]: 110.00
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
  • Rodzaj substancji: Płyn
Przewiń do pełnej specyfikacji
21,99 zł
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta - punktowy 50 ml

Poczuj się bezpieczniej za pośrednictwem punktowego gazu pieprzowego Umarex Prefecta. Dysponując silnym stężeniem kapsaicyny umożliwi Ci skuteczną obronę przed napastnikiem. Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić w małej torebce lub kieszeni.

Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem gazu obronnego jest fakt, że działa on na osoby będące pod wpływem alkoholu lub silnych środków psychotropowych.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack - punktowy 50 ml

łatwa obsługa

Sprawdzone parametry i bezpieczeństwo

Długie zimowe wieczory, późne powroty z pracy, albo z pozoru tylko puste parkingi - tak na prawdę na niespodziewany atak jesteśmy narażeni wszędzie, bez względu na miejsce zamieszkania. W takiej sytuacji dobrze mieć ze sobą narzędzie, które pozwoli na skuteczną neutralizację napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy.

Z pewnością więc docenisz fakt, że Umarex Perfecta to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie punktowego strumienia, co pozwala skutecznie używać go w kiepskich warunkach atmosferycznych jak wiatr i deszcz. Jednocześnie dzięki temu stanowi bezpieczne narzędzie samoobrony dla użytkownika.

Napad na kobietę

wytrzymałość

Skondensowana siła

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu umożliwia efektywne korzystanie w promieniu 5 metrów. Dzięki temu zwiększasz szanse skutecznej samoobrony bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Jednocześnie, możesz zareagować kiedy tylko widzisz zbliżające się niebezpieczeństwo.

agreswyny pies w czasie ataku

wydajność

Błyskawiczna obrona dzięki Umarex Perfecta 110 Animal Stop

Być może wracasz właśnie z pracy nocą przez miasto i czujesz, że ktoś podąża za Tobą od dłuższego czasu. Obawiasz się więc, że może mieć jednoznacznie złe zamiary. O tym czy uda Ci się skutecznie obronić decydują tak na prawdę ułamki sekund i błyskawicznie podejmowane, właściwe decyzje. Dlatego, jeśli chodzi o artykuły do samoobrony - liczy się ich prosta i łatwa obsługa. I tym właśnie charakteryzuje się Umarex Perfecta. Jeśli tylko masz go pod ręką możesz zareagować w mgnieniu oka. 

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach. 

Noc w parku i człowiek

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.1905.110
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [ml] 50.00
Waga [g] 65.00
Wysokość [mm] 110.00
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 5.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta 110 Animal Stop punktowy