Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek

2.1906
001000572

Wypróbuj ekstremalnie skuteczny gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek oparty na oleoresin capsicum. Dzięki ponadprzeciętnemu stężeniu substancji aktywnej żaden napastnik nie oprze się jego działaniu. Duża moc sprawia, że dział również na agresywne zwierzęta.

  • Barwnik: Nie
  • EAN: 4000844468543
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1906
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 40
Przewiń do pełnej specyfikacji
24,99 zł
DostępnyDostępny
001000572
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek

Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo z pomocą gazu pieprzowego Umarex Perfecta Stop Attack XTREME. Jest to jeden ze środków do samoobrony dysponujący największym dostępnym na rynku stężeniem kapsaicyny. Dzięki niemu każdy napastnik będzie zmuszony do wycofania się, a Ty uchronisz swoje zdrowie i mienie. Co więcej, pojemnik jest tak niewielki, że bez problemu schowasz go w każdej kieszeni, torebce czy plecaku. Gaz działa również na osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack EXTREME - punktowy 40 ml

stoper

Poznaj Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME

Chciałbyś lepiej poznać Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Ataków na nasze mienie lub zdrowie możemy się spodziewać praktycznie w każdej sytuacji kiedy jesteśmy poza domem, a w niektórych sytuacjach nie jesteśmy bezpieczni nawet na terenie swojej posiadłości. W takich sytuacjach dobrze jest mieć ze sobą niewielki gaz pieprzowy, za pomocą którego szybko odeprzemy niespodziewany atak. Prezentowany gaz Perfecta Stop Attack XTREME to połączenie niewielkich wymiarów oraz silnego efektu działania. Gaz jest rozpylany w formie stożka o zasięgu nawet do 4 metrów. Pozwala to również na rażenie kulku celów naraz. 

Mężczyna atakujący kobiete

wytrzymałość

Skondensowana siła gazu Perfecta Stop Attack EXTREME

Gaz Perfecta Stop Attack XTREME zawiera aż 15% substancji drażniących, w tym Oleoresinum Capsicum zwanym potocznie kapsaicyną. Działa on silnie drażniąco na błony śluzowe napastnika i tym samym wywołuje uczucie pieczenie, swędzenia, przekrwienia oraz kaszel w przypadku dostania się do układu oddechowego. Takie działanie ułatwi Ci ucieczkę lub da czas na wezwanie odpowiednich służb porządkowych. Strumień gazu działa efektywnie na odległość 4 metrów co przekłada się na zachowanie dystansu od napastnika, a w porę zastosowany pozwoli uniknąć bezpośredniego starcia.

Zły pies atakujący człowieka

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
EAN4000844468543
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1906
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]40
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca15% OC
Waga [g]50
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek
Polecane produkty: