Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek

2.1906
001000572

Wypróbuj ekstremalnie skuteczny gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek oparty na oleoresin capsicum. Dzięki ponadprzeciętnemu stężeniu substancji aktywnej żaden napastnik nie oprze się jego działaniu. Duża moc sprawia, że dział również na agresywne zwierzęta.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 40.00
  • Waga [g]: 50.00
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
  • Rodzaj substancji: Płyn
  • Substancja drażniąca: 15% OC
Przewiń do pełnej specyfikacji
14,99 zł
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack EXTREME - stożek 40 ml

Poczuj się bezpieczniej za pośrednictwem stożkowego gazu pieprzowego Umarex Prefecta Stop Attack EXTREME. Dysponując silnym stężeniem kapsaicyny umożliwia Ci skuteczną obronę przed napastnikiem. Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić w małej torbie lub kieszeni.

Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem gazu obronnego jest fakt, że działa on na osoby będące pod wpływem alkoholu lub silnych środków psychotropowych. 

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack EXTREME - punktowy 40 ml

łatwa obsługa

Poczucie bezpieczeństwa w każdych warunkach

Na niespodziewany atak jesteśmy narażeni wszędzie, bez względu na miejsce zamieszkania. Czy to długie zimowe wieczory, późne powroty z pracy przez park, albo z pozoru tylko puste parkingi - każda taka sytuacja stwarza ryzyko napadu, który może skończyć się poważnymi konsekwencjami. W takich okolicznościach dobrze mieć ze sobą narzędzie, które pozwoli na skuteczną neutralizację napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy.

Z pewnością więc docenisz fakt, że Umarex Perfecta Stop Attack to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie stożka, co pozwala skutecznie używać go przeciwko ruchomym celom. Dodatkowo chmura gazu ma większe szanse na wniknięcie do dróg oddechowych napastnika, dzięki czemu masz większą pewność, co do skutecznego efektu obezwładniającego.

Mężczyna atakujący kobiete

wytrzymałość

Skondensowana siła

W momencie napaści nie masz czasu żeby wezwać pomoc telefonicznie przez kontakt z odpowiednimi służbami. Właśnie wtedy liczy się każda chwila. Dlatego gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack, zawierający aż 15% substancji drażniących, zapewnia błyskawiczne, skuteczne działanie.

Niezwykle duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu umożliwia efektywne korzystanie w zasięgu czterech metrów. Dzięki temu zwiększasz szanse skutecznej samoobrony bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Jednocześnie, możesz zareagować kiedy tylko widzisz zbliżające się niebezpieczeństwo.

Zły pies atakujący człowieka

bezpieczeństwo

Ochrona w każdej sytuacji dzięki Perfecta Stop Attack XTREME

Być może wracasz właśnie z pracy nocą przez miasto i czujesz, że ktoś podąża za Tobą od dłuższego czasu. Obawiasz się więc, że może mieć jednoznacznie złe zamiary. A może ktoś próbuje włamać się do Twojego domu lub samochodu? O tym czy uda Ci się skutecznie obronić decydują tak na prawdę ułamki sekund i błyskawicznie podejmowane, właściwe decyzje. Dlatego, jeśli chodzi o artykuły do samoobrony - liczy się ich prosta i łatwa obsługa. I tym właśnie charakteryzuje się Umarex Perfecta Stop Attack. Jeśli tylko masz go pod ręką możesz zareagować w mgnieniu oka.

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Ciemny i niebezpieczny parking podziemny

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.1906
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [ml] 40.00
Waga [g] 50.00
Rodzaj strumienia Stożkowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 15% OC
Zasięg maksymalny [m] 4.00
EAN 4000844468543

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME Stożek