Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack EXTREME Punktowy

2.1907
001000573

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack EXTREME Punktowy jest znakomitym środkiem obronnym. Dostępny bez zezwolenia i zapakowany w niewielki pojemniczek, działa na ludzi pod wpływem alkoholu i agresywne zwierzęta. Efekt utrzymuje się nawet do 30 min.

  • Barwnik: Nie
  • EAN: 4000844209962
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1907
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 50
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 26,89 zł Regular Price 29,99 zł
DostępnyDostępny
001000573
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack EXTREME Punktowy

Poczuj się bezpieczniej za pośrednictwem punktowego gazu pieprzowego Umarex Prefecta Stop Attack EXTREME. Dysponując silnym stężeniem kapsaicyny umożliwia Ci skuteczną obronę przed napastnikiem. Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić w małej torbie lub kieszeni. 

Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem gazu obronnego jest fakt, że działa on na osoby będące pod wpływem alkoholu lub silnych środków psychotropowych. 

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack EXTREME - punktowy 50 ml

łatwa obsługa

Bezpieczeństwo i wysoka jakość

Na niespodziewany atak jesteśmy narażeni wszędzie, bez względu na miejsce zamieszkania. Czy to długie zimowe wieczory, późne powroty z pracy przez park, albo z pozoru tylko puste parkingi - każda taka sytuacja stwarza ryzyko napadu, który może skończyć się poważnymi konsekwencjami. W takich okolicznościach dobrze mieć ze sobą narzędzie, które pozwoli na skuteczną neutralizację napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy. 

Z pewnością więc docenisz fakt, że Umarex Perfecta Stop Attack to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie strumienia, co pozwala skutecznie używać go w kiepskich warunkach atmosferycznych jak wiatr i deszcz. Jednocześnie dzięki temu stanowi bezpieczne narzędzie samoobrony dla użytkownika.

Brutalny atak w przejściu podziemnym

wytrzymałość

Skondensowana siła

W momencie napaści nie masz czasu, żeby wezwać pomoc telefonicznie przez kontakt z odpowiednimi służbami. Właśnie wtedy liczy się każda chwila. Dlatego punktowy gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack, zawierający aż 15% substancji drażniących, zapewnia błyskawiczne, skuteczne działanie.

Niezwykle duże stężenie kapsaicyny wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu umożliwia efektywne korzystanie w promieniu 5 metrów. Dzięki temu zwiększasz szanse skutecznej samoobrony bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Jednocześnie, możesz zareagować kiedy tylko widzisz zbliżające się niebezpieczeństwo.

Agresywny pies

bezpieczeństwo

Błyskawiczna ochrona dzięki gazowi pieprzowemu Perfecta Stop Attack EXTREME Punktowy

Być może wracasz właśnie z pracy nocą przez miasto i czujesz, że ktoś podąża za Tobą od dłuższego czasu. Obawiasz się więc, że może mieć jednoznacznie złe zamiary. O tym czy uda Ci się skutecznie obronić decydują tak naprawdę ułamki sekund i błyskawicznie podejmowane, właściwe decyzje. Dlatego, jeśli chodzi o artykuły do samoobrony - liczy się ich prosta i łatwa obsługa. I tym właśnie charakteryzuje się Umarex Perfecta Stop Attack. Jeśli tylko masz go pod ręką, możesz zareagować w mgnieniu oka. 

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut, dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Kobieta w niebezpieczeństwie

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
EAN4000844209962
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1907
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]50
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca15% OC
Waga [g]65
Wysokość [mm]110
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack EXTREME Punktowy
Polecane produkty: