Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 21"

2.1910
001000575

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 21'' została wykonana z odpornej na odkształcenia stali. Składa się z segmentów, które możesz rozłożyć jednym płynnym ruchem ręki. Jest idealna do ochrony osobistej.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 210
  • EAN: 4000844365026
  • Kod producenta: 2.1910
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Metal
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000575
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 21" 

Seria pałek teleskopowych od firmy Walther, cechuje się dużą różnorodnością i znakomitymi parametrami, dzięki wykorzystaniu sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Pałka Pro Secur 21" to profesjonalne narzędzie do samoobrony. Jej trwałą konstrukcję doceni każdy, kto potrzebuje solidnej pałki do obrony siebie lub najbliższych. Zastosowanie wytrzymałej stali sprawiło, że będzie ona znakomitym wyborem dla służb mundurowych lub pracowników ochrony.

Producent dołączył do zestawu wygodną kaburę umożliwiająca przenoszenie pałki przy pasie lub przypięcie jej do oporządzenia.

Pałka teleskopowa
bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałka teleskopowa Pro Secur 21" to doskonałe narzędzie w roli broni do obrony osobistej. Są praktyczną, kompaktową formą zabezpieczenia przed niechcianymi sytuacjami w trakcie wycieczki, wyjścia do baru czy w trakcie przeróżnych eventów - wszędzie tam gdzie występuje podwyższone ryzyko napaści. Zasadniczą zaletą pałek teleskopowych nad klasycznymi pistoletami na gumy, nożami, czy w pewnych sytuacjach nawet gazami są ich niewielkie skutki uboczne. Napastnik zostanie obezwładniony, jednak nie wyrządzimy mu większej krzywdy poza kilkoma sińcami a przede wszystkim solidną porcją bólu. Pozwoli zatrzymać to w porę każdy atak i zniechęci przeciwnika przed dalszymi próbami.

obrona14
wytrzymałość

Solidna konstrukcja

Do produkcji modelu Pro Secur 21" wykorzystano trwałe i wytrzymałe materiały, takie jak stal i tworzywo, przypominające w dotyku gumę. Trzon, tworzą trzy połączone ze sobą segmenty, będące stalowymi tulejami. Są one tak zaprojektowane, aby mogły się rozkładać bez tarć i oporów. Wyposażono je również w system automatycznej blokady, który blokuje pałkę i uniemożliwia jej samoczynne złożenie. Zwieńczeniem konstrukcji jest stalowa kula.

Rękojeść jest wykonana z antypoślizgowego materiału, który zapewnia pewny chwyt w czasie wykonywania gwałtownych ruchów.

Pałka teleskopowa
Bezpieczeństwo

Obroń siebie dzięki pałce teleskopowej Pro Secur 21"

Pałka teleskopowa Pro Secur 21" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi aż 530 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. 

Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać chwyty i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad sytuacją.   

Pałka teleskopowa

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]210
EAN4000844365026
Kod producenta2.1910
MarkaWalther
Materiał korpusuMetal
Materiał rękojeściKraton-guma
PochwaNylonowa
ProducentUmarex
Waga [g]429

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 21"
Polecane produkty: