Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21''

2.19121
001000576

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21'' pozwoli Ci ochronić siebie i swoich bliskich przed napastnikami. Jej sprężynowa konstrukcja, złożona z segmentów pozwala zadawać silne ciosy. Gumowa końcówka zwiększa siłę uderzeń.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Guma
  • Materiał korpusu: Metal
  • Długość [mm]: 530.00
  • Waga [g]: 300.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 39,99 zł Regular Price 49,99 zł
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21"

Przedstawiamy pałkę teleskopową sprężynową Combat Guard 21" wyposażoną w sprężynującą końcówkę. Stworzono ją z wytrzymałych materiałów, które zapewniają bezproblemowe działanie w każdej sytuacji. 

Sprężyna o bardzo drobnych zwojach tworzy sekcję, które rozkładają się niezwykle szybko i płynnie. Dzięki zastosowaniu elastycznej końcówki pałki, użytkownik nie musi wykonywać silnych i gwałtownych ruchów, gdyż duża bezwładność ciężkiej końcówki wykona całą pracę. Zakończenie wykonano z twardej gumy w połączeniu z polimerem, co zapewnia trwałość w trakcie użytkowania.

Producent dodatkowo w celu ułatwienia przenoszenia pałki, wokół rękojeści zastosował pas, dzięki któremu zyskujemy pewniejszy chwyt w trakcie wykonywania zamachów. Możemy za jego pomocą również przytroczyć pałkę do elementów garderoby. 

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21"

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałka teleskopowa Combat Guard 21" pozwala skutecznie bronić siebie i swoich najbliższych. Jest niewielka i łatwa do przenoszenia, przez co możesz mieć ją zawsze przy sobie. Skuteczny mechanizm sprężynowy umożliwia szybkie rozkładanie.

Długi i sprężysty trzonek potrafi przy odpowiedniej sile, uderzać z dużą szybkością, pozostawiając długotrwałe i bolesne siniaki. Każdy napastnik zastanowi się dwa raz zanim zaatakuje kogoś wyposażonego w tego typu narzędzie.

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21"

 

Bezpieczeństwo

Zastosowania pałki teleskopowej sprężynowej Combat Guard 21""

Pałka teleskopowa Combat Guard 21"" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca, przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki, jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi aż 530 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. 

Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać chwyty i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad niekomfortową sytuacją.   

Złoczyńca wchodzący do domu

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Guma
Producent Umarex
Materiał korpusu Metal
Kod producenta 2.19121
Długość [mm] 530.00
Waga [g] 300.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21''