Pałka teleskopowa sprężynowa GUARD 21"

Guard
2.19121
001000576

Pałka teleskopowa sprężynowa Guard 21'' pozwoli Ci ochronić siebie i swoich bliskich przed napastnikami. Jej sprężynowa konstrukcja, złożona z segmentów pozwala zadawać silne ciosy. Gumowa końcówka zwiększa siłę uderzeń.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 530
  • EAN: 6097210005769
  • Kod producenta: 2.19121
  • Marka: Guard
  • Materiał korpusu: Metal
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 39,99 zł Regular Price 59,00 zł
DostępnyDostępny
001000576
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa sprężynowa Guard 21"

Przedstawiamy pałkę teleskopową sprężynową Guard 21" wyposażoną w sprężynującą końcówkę. Sprężyna o bardzo drobnych zwojach tworzy sekcję, które rozkładają się niezwykle szybko i płynnie. Dzięki zastosowaniu elastycznej końcówki pałki nie musisz wykonywać silnych i gwałtownych ruchów, gdyż duża bezwładność ciężkiej końcówki wykona całą pracę. Zakończenie wykonano z twardej gumy w połączeniu z polimerem, co zapewnia trwałość w trakcie użytkowania. Producent dodatkowo w celu ułatwienia przenoszenia pałki, wokół rękojeści zastosował pas, dzięki któremu zyskujemy pewniejszy chwyt w trakcie wykonywania zamachów. Możemy za jego pomocą również przytroczyć pałkę do elementów garderoby. 

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21"

stoper

Poznaj pałkę teleskopową Guard 21''

Chciałbyś lepiej poznać pałkę teleskopową Guard 21''? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałka teleskopowa Guard 21" pozwala skutecznie bronić siebie i swoich najbliższych. Jest niewielka i łatwa w przenoszeniu, przez co możesz mieć ją zawsze przy sobie. Skuteczny mechanizm sprężynowy umożliwia szybkie rozkładanie. Długi i sprężysty trzonek potrafi przy odpowiedniej sile, uderzać z dużą szybkością, pozostawiając długotrwałe i bolesne siniaki. Każdy napastnik zastanowi się dwa razy, zanim zaatakuje kogoś wyposażonego w tego typu narzędzie.

Pałka teleskopowa sprężynowa Combat Guard 21"

 

Bezpieczeństwo

Zastosowania pałki teleskopowej sprężynowej Guard 21"

Pałka teleskopowa Guard 21" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca, przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki, jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi aż 530 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać dźwignie i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad niekomfortową sytuacją.   

Złoczyńca wchodzący do domu

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]530
EAN6097210005769
Kod producenta2.19121
MarkaGuard
Materiał korpusuMetal
Materiał rękojeściGuma
ProducentGuard
Waga [g]300

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa sprężynowa GUARD 21"
Polecane produkty: