Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 16"

2.1914
001000578

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 16'' to narzędzie obronne w kompaktowej formie. Rozłożone segmenty stalowej pałki, pozwalają zadawać silne ciosy, które odstraszą agresywnego napastnika. Dołączone do zestawu etui ułatwi przenoszenie.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 410
  • EAN: 4000844394354
  • Kod producenta: 2.1914
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Metal
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 64,99 zł Regular Price 69,00 zł
DostępnyDostępny
001000578
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 16"

Seria pałek teleskopowych Pro Secur od firmy Walther, cechuje się dużą różnorodnością i znakomitymi parametrami, dzięki wykorzystaniu sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Pałka Pro Secur 16" jest najmniejsza z całej serii tych profesjonalnych narzędzi do samoobrony. Jej trwałą konstrukcję doceni każdy, kto potrzebuje solidnej pałki do obrony siebie lub najbliższych. Zastosowanie wytrzymałej stali sprawiło, że będzie ona znakomitym wyborem dla służb mundurowych lub pracowników ochrony.

Pałka teleskopowa

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałka teleskopowa Pro Secur 16" słyną ze swojej doskonałej roli jako narzędzie obrony własnej. Są bezpieczniejsze od klasycznych noży, pistoletów, a nawet gazów. Pozwalają na znokautowanie przeciwnika bez wyrządzania mu większej krzywdy- jedynymi skutkami są siniaki i oraz silny ból, który odstraszy każdego napastnika i sprawi, że zastanowi się on dwa razy zanim zaatakuje osobę wyposażoną w pałkę teleskopową. Duża prędkość jaką można nadać kulistej końcówce gwarantuje że każdy następny cios będzie równie dotkliwy co pierwszy. 

obrona5

wytrzymałość

Wytrzymała i odporna konstrukcja

Do produkcji modelu Pro Secur 16" wykorzystano wytrzymałe materiały, takie jak stal i tworzywo, przypominające w dotyku gumę. Trzon w kolorze czarnym, tworzą dwa połączone ze sobą segmenty, będące stalowymi tulejami. Są one tak zaprojektowane, aby mogły się rozkładać bez tarć i oporów. Wyposażono je również w system automatycznej blokady, który blokuje pałkę i uniemożliwia jej samoczynne złożenie. Zwieńczeniem konstrukcji jest stalowa kula. 

Rękojeść jest wykonana z antypoślizgowego materiału, który zapewnia pewny chwyt w czasie wykonywania gwałtownych ruchów.

Pałka teleskopowa

Bezpieczeństwo

Obroń siebie dzięki Walther Pro Secur 16"

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 16" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi 410 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. 

Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać chwyty i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad sytuacją.   

obrona12

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]410
EAN4000844394354
Kod producenta2.1914
MarkaWalther
Materiał korpusuMetal
Materiał rękojeściKraton-guma
PochwaNylonowa
ProducentUmarex
Waga [g]370

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 16"
Polecane produkty: