Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 17''

2.1914
001000578

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 17'' to narzędzie obronne w kompaktowej formie. Rozłożone segmenty stalowej pałki, pozwalają zadawać silne ciosy, które odstraszą agresywnego napastnika. Dołączone do zestawu etui ułatwi przenoszenie.

  • Marka: Walther
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 370.00
  • Długość [mm]: 410.00
  • EAN: 4000844394354
  • Materiał korpusu: Metal
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
Brak w magazynie
001000578
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 17"

Seria pałek teleskopowych Pro Secur od firmy Walther, cechuje się dużą różnorodnością i znakomitymi parametrami, dzięki wykorzystaniu sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Pałka Pro Secur 17" jest najmniejsza z całej serii tych profesjonalnych narzędzi do samoobrony. Jej trwałą konstrukcję doceni każdy, kto potrzebuje solidnej pałki do obrony siebie lub najbliższych. Zastosowanie wytrzymałej stali sprawiło, że będzie ona znakomitym wyborem dla służb mundurowych lub pracowników ochrony.

Pałka teleskopowa

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałka teleskopowa Pro Secur 17" słyną ze swojej doskonałej roli jako narzędzie obrony własnej. Są bezpieczniejsze od klasycznych noży, pistoletów a nawet gazów. Pozwalają na znokautowanie przeciwnika bez wyrządzania mu większej krzywdy- jedynymi skutkami są siniaki i oraz silny ból, który odstraszy każdego napastnika i sprawi, że zastanowi się on dwa razy zanim zaatakuje osobę wyposażoną w pałkę teleskopową. Duża prędkość jaką można nadać kulistej końcówce gwarantuje że każdy następny cios będzie równie dotkliwy co pierwszy. 

obrona5

wytrzymałość

Wytrzymała i odporna konstrukcja

Do produkcji modelu Pro Secur 17" wykorzystano wytrzymałe materiały, takie jak stal i tworzywo, przypominające w dotyku gumę. Trzon w kolorze czarnym, tworzą dwa połączone ze sobą segmenty, będące stalowymi tulejami. Są one tak zaprojektowane, aby mogły się rozkładać bez tarć i oporów. Wyposażono je również w system automatycznej blokady, który blokuje pałkę i uniemożliwia jej samoczynne złożenie. Zwieńczeniem konstrukcji jest stalowa kula. 

Rękojeść jest wykonana z antypoślizgowego materiału, który zapewnia pewny chwyt w czasie wykonywania gwałtownych ruchów.

Pałka teleskopowa

Bezpieczeństwo

Obroń siebie dzięki Walther Pro Secur 17"

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 17" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi 410 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. 

Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać chwyty i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad sytuacją.   

obrona12

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Kolor Czarny
Waga [g] 370.00
Długość [mm] 410.00
EAN 4000844394354
Kod producenta 2.1914
Materiał korpusu Metal
Pochwa Nylonowa
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 17''
Polecane produkty: