Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 22"

2.1918
001000579

Jeśli szukasz niewielkiego narzędzia obronnego, sprawdź pałkę teleskopową Walther Pro Secur 22''. Segmenty wykonane z polimeru rozkładają się płynnie i szybko. Czarna rękojeść doskonale leży w dłoni i zapewnia pewny chwyt w czasie walki.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 560
  • EAN: 4000844420152
  • Kod producenta: 2.1918
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000579
Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 22"

Seria pałek teleskopowych od firmy Walther cechuje duża różnorodność i znakomite parametry, a to dzięki wykorzystaniu sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Pałka Pro Secur 22" to profesjonalne narzędzie do samoobrony. Jej trwałą konstrukcję doceni każdy, kto potrzebuje solidnej pałki do obrony siebie lub najbliższych. Jej charakterystyczną cechą jest materiał z jakiego została wykonana. Stal, zastąpiono nowoczesnym polimerem, który jest odporny i absorbuje wstrząsy.

Pałka teleskopowa

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

Pałki teleskopowe słyną ze swojej doskonałej roli jako narzędzie obrony własnej. Są bezpieczniejsze od klasycznych noży, pistoletów a nawet gazów. Pozwalają na znokautowanie przeciwnika bez wyrządzania mu większej krzywdy- jedynymi skutkami są siniaki i oraz silny ból, który odstraszy każdego napastnika i sprawi, że zastanowi się on dwa razy zanim zaatakuje osobę wyposażoną w pałkę teleskopową. Duża prędkość jaką można nadać kulistej końcówce gwarantuje że każdy następny cios będzie równie dotkliwy co pierwszy. 

obrona2

wytrzymałość

Polimerowa konstrukcja Pro Secur 22"

Do produkcji modelu Pro Secur 22" wykorzystano nowoczesne materiały. Kompozyt, łączący ze sobą wytrzymałe polimery oraz włókna węglowe jest twardy i odporny na uderzenia. Trzon, tworzą połączone ze sobą czarne segmenty, w kształcie tulei. Są one tak zaprojektowane, aby mogły się rozkładać szybko i bez oporów. Wyposażono je również w system automatycznej blokady, który blokuje pałkę i uniemożliwia jej samoczynne złożenie. Zwieńczeniem konstrukcji jest solidna kula.

Rękojeść jest wykonana z tego samego materiału. Żłobienia na całej długości chwytu, dają pewność, że podczas gwałtownych ruchów pałka nie wypadnie Ci z dłoni.

Pałka teleskopowa

Bezpieczeństwo

Zastosowania Pałki Teleskopowej Walther Pro Secur 22"

Pałka teleskopowa Pro Secur 22" to znakomite narzędzie do samoobrony. Kiedy jest złożona zajmuje niewiele miejsca przez co można nosić ją skrycie. Nagły ruch ręką, powodujący wysunięcie wszystkich segmentów pałki jest elementem zaskoczenia. Po rozłożeniu, jej długość wynosi aż 560 mm. Pozwala to trzymać napastnika na dystans. Niska waga, wynosząca jedynie 257 gram sprawia, że używanie modelu Pro Secur 22 nie jest męczące.

Umiejętne operowanie pałką teleskopową pozwala zakładać chwyty i zadawać bardzo bolesne ciosy. Potrafią one skutecznie obezwładnić potencjalnego napastnika i umożliwiają przejęcie kontroli nad sytuacją.

Pałka teleskopowa

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]560
EAN4000844420152
Kod producenta2.1918
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Materiał rękojeściPolimer
ProducentUmarex
Waga [g]257

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pałka teleskopowa Walther Pro Secur 22"
Polecane produkty: