Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny

2.1990
001000580

Lubisz militarny styl? Sprawdź wykonany z aluminium kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny, zaprojektowany z myślą o ludziach z pasją. Dzięki niemu wygodnie zanotujesz najważniejsze informacje, a w sytuacji zagrożenia obronisz się przed atakiem.

  • Waga [g]: 45.00
  • Długość [mm]: 150.00
  • EAN: 4000844479303
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,00 zł
Kubotan

Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny

Długopis taktyczny to specjalny rodzaj narzędzia, mający za zadanie spełniać dwie kluczowe role. Pierwszą z nich jest działanie jako tradycyjny długopis o solidnej konstrukcji. Drugą z kolei jest funkcjonowanie jako niewielkie i poręczne narzędzie do samoobrony. Dzięki tym dwóm funkcjom idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie np. podczas drogi do domu, a gdy zajdzie potrzeba będziesz mógł za pomocą Kubotana Perfecta TP II dokonywać wszelkich notatek. Dzięki niewielkim wymiarom i metalowemu klipsowi możesz go przymocować do dowolnej części garderoby. 

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Narzędzie do obrony osobistej

Dzięki metalowej konstrukcji kubotan Perfecta TP II jest bardzo wytrzymały. Dodatkowe przetłoczenia i ryflowania na konstrukcji jeszcze bardziej zwiększają jego wytrzymałość na uderzenia, zagięcia czy nawet wysoką temperaturę. W sytuacji gdy będziesz musiał walczyć na bliskim dystansie, kubotan pozwoli Ci na wyprowadzanie celnych i dotkliwych ciosów napastnikowi. Posiadanie kubotanu Perfecta TP II jest całkowicie legalne w naszym kraju. 

Kubotan Perfecta

wytrzymałość

Aluminiowa konstrukcja długopisu taktycznego Perfecta TP II

Kubotan Perfecta TP II został w całości wykonany z matowego aluminium lotniczego. Główną cechą tego materiału jest jego niezwykła lekkość i duża wytrzymałość. Chropowata struktura kubotana Perfecta II sprzyja utrzymaniu długopisu w ręce, nawet jeśli są one zamoczone. Na wierzchniej końcówce kubotana znajduje się dodatkowo zbijak do szyb samochodowych.

Kubotan Perfecta

Specyfikacja

Więcej informacji
Waga [g] 45.00
Długość [mm] 150.00
EAN 4000844479303
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.1990
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny