Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny

2.1990
001000580

Lubisz militarny styl? Sprawdź wykonany z aluminium kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny, zaprojektowany z myślą o ludziach z pasją. Dzięki niemu wygodnie zanotujesz najważniejsze informacje, a w sytuacji zagrożenia obronisz się przed atakiem.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 150.00
  • Waga [g]: 45.00
  • EAN: 4000844479303
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,00 zł
Kubotan

Kubotan - długopis taktyczny Perfecta TP II

Długopis taktyczny Perfecta TP II łączy w sobie praktyczne rozwiązania, które mogą Ci się przydać w różnych sytuacjach. Dzięki solidnej konstrukcji, wykonanej z aluminium, długopis pełni również rolę kubotana - jednego z najprostszych narzędzi do samoobrony.

Jego kompaktowe rozmiary i nieduża waga pozwalają nosić go w kieszeni lub torbie. Cechą charakterystyczną tego modelu jest zbijak do szyb i wygodny, zdejmowany klips.

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Doskonałe narzędzie do obrony osobistej

Oprócz tego, że Perfecta TP II jest długopisem, jest również narzędziem do samoobrony. Konstrukcja tego modelu sprawia, że może być używany jako kubotan. Jest to małe i niepozorne narzędzie, używane do walki w bliskim kontakcie i obrony przed napastnikami. Pozwala wzmocnić siłę ciosu jak również zadawać pchnięcia. Odpowiednia technika i umiejętności, dają możliwość zakładania skutecznych dźwigni. W Polsce posiadanie kubotanu jest całkowicie legalne i dozwolone.

Kubotan Perfecta

wytrzymałość

Aluminiowa konstrukcja

Perfecta TP II swym wyglądem przypomina długopis o nowoczesnych kształtach. Jest nieco większy niż klasyczne długopisy lecz nie przekłada się to na jego wagę. Został wykonany z matowego aluminium lotniczego, dzięki czemu jego waga nie przekracza 45 gram.

Środkowa część obudowy została pokryta chropowatą strukturą i podzielona na sekcje. Nadaje to całości eleganckiego wyglądu i zapewnia stabilny uchwyt. Aby noszenie długopisu było łatwe i wygodne, producent wyposażył ten model w klips. Jest on sprężysty i ma możliwość zdejmowania jeśli nie będzie potrzebny.

Na końcu znajduje się awaryjny zbijak do szyb. Może się przydać podczas wypadku lub w sytuacji zagrożenia.

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Elegancki długopis Perfecta TP II

Perfecta TP II jest wygodnym długopisem. Możesz go wszędzie ze sobą zabrać i używać w każdej sytuacji. Jego konstrukcja sprawia, że będzie dobrze leżał w doni i nie zmęczy Cię nawet podczas długiego pisania. Aby wysunąć wkład, należy kilkukrotnie obrócić przednią część obudowy. Wymiana również jest prosta i szybka.

Kubotan Perfecta

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.1990
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 150.00
Waga [g] 45.00
EAN 4000844479303

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny