Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny

2.1990
001000580

Lubisz militarny styl? Sprawdź wykonany z aluminium kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny, zaprojektowany z myślą o ludziach z pasją. Dzięki niemu wygodnie zanotujesz najważniejsze informacje, a w sytuacji zagrożenia obronisz się przed atakiem.

  • Waga [g]: 45.00
  • Długość [mm]: 150.00
  • EAN: 4000844479303
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,00 zł
Produkt dostępny
001000580
Kubotan

Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny

Długopis taktyczny to specjalny rodzaj narzędzia, mający za zadanie spełniać dwie kluczowe role. Pierwszą z nich jest działanie jako tradycyjny długopis o solidnej konstrukcji. Drugą z kolei jest funkcjonowanie jako niewielkie i poręczne narzędzie do samoobrony. Dzięki tym dwóm funkcjom idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie np. podczas drogi do domu, a gdy zajdzie potrzeba będziesz mógł za pomocą Kubotana Perfecta TP II dokonywać wszelkich notatek. Dzięki niewielkim wymiarom i metalowemu klipsowi możesz go przymocować do dowolnej części garderoby. 

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Narzędzie do obrony osobistej

Dzięki metalowej konstrukcji kubotan Perfecta TP II jest bardzo wytrzymały. Dodatkowe przetłoczenia i ryflowania na konstrukcji jeszcze bardziej zwiększają jego wytrzymałość na uderzenia, zagięcia czy nawet wysoką temperaturę. W sytuacji gdy będziesz musiał walczyć na bliskim dystansie, kubotan pozwoli Ci na wyprowadzanie celnych i dotkliwych ciosów napastnikowi. Posiadanie kubotanu Perfecta TP II jest całkowicie legalne w naszym kraju. 

Kubotan Perfecta

wytrzymałość

Aluminiowa konstrukcja długopisu taktycznego Perfecta TP II

Kubotan Perfecta TP II został w całości wykonany z matowego aluminium lotniczego. Główną cechą tego materiału jest jego niezwykła lekkość i duża wytrzymałość. Chropowata struktura kubotana Perfecta II sprzyja utrzymaniu długopisu w ręce, nawet jeśli są one zamoczone. Na wierzchniej końcówce kubotana znajduje się dodatkowo zbijak do szyb samochodowych.

Kubotan Perfecta

Specyfikacja

Więcej informacji
Waga [g] 45.00
Długość [mm] 150.00
EAN 4000844479303
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.1990
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan Perfecta TP II długopis taktyczny
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.