Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny

2.1992
001000581

Bądź gotowy na nieoczekiwane wyzwania. Sprawdź kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny, zaprojektowany przez inżynierów firmy Umarex. Dzięki niemu, szybko i wygodnie zanotujesz ważne informacje i obronisz się w czasie ataku. Latarka Led skutecznie oświetli Ci drogę do domu.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.1992
  • Marka: Perfecta
  • Długopis: Tak
  • Długość [mm]: 175
  • Waga [g]: 52
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 55,00 zł Regular Price 129,00 zł
DostępnyDostępny
001000581
Kubotan

Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny

Kubotan Perfecta TP III to doskonały wybór zarówno w kwestii samoobrony, jak i narzędzia do pisania. Łączy on wiele funkcji, które będziesz mógł wykorzystać zarówno w domu, jak i biurze czy nawet w trasie. Solidna aluminiowa konstrukcja sprawdzi się kiedy użyjesz Perfecta TP III jako kubotanu. Pozwala on zadawać mocne i bolesne ciosy dzięki ostro zakończonej końcówce. Ze względu na swoje niewielkie i kompaktowe wymiary możesz go łatwo przechowywać a aktówce czy kieszeni garnituru. Dodatkowo producent zainstalował w długopisie niewielkie źródło światła LED. 

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Długopis, a zarazem narzędzie do obrony osobistej

Połączenie dwóch cech - długopisu oraz kubotanu powiększyło możliwości modelu Perfecta TP III. Kubotan to niewielkie narzędzie używane w sytuacjach podbramkowych do samoobrony. Dzięki niewielkim wymiarom są one dyskretne i łatwe do przenoszenia. W sytuacji gdy dojdzie do napaści, zwiększy on Twoje szanse na obronę i pokonanie napastnika w bezpośrednim starciu. Przy odrobinie wprawy możesz podszkolić swoje umiejętności i nauczyć się zakładać bolesne dźwignie. Do posiadania kubotanu nie jest wymagane pozwolenie. 

Kubotan Perfecta

wytrzymałość

Lekka aluminiowa konstrukcja

Aluminiowa konstrukcja kubotanu Perfecta TP III zwiększyła jego wytrzymałość i pozwoliła uzyskać niewielką wagę. Zadbano również o nowoczesny wygląd o eleganckich kształtach. Aby zwiększyć przyczepność podczas używania kubotanu, jego chwyt pokryto głębokim moletowaniem. Zapobiega on przesuwani się długopisu w ręce. Aby łatwiej przenosić narzędzie do samooborny, jest ono wyposażone również w niewielki klips do zapinania. Ostrą krawędź na przodzie możesz również wykorzystać jako zbijak do szyb. 

Kubotan Perfecta

latarka

Niewielka dioda LED w długopisie taktycznym Perfecta TP III

Perfecta TP III posiada jeszcze jedną dodatkową funkcję, która z pewnością sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach. Jest nią niewielka latarka zasilana z płaskich baterii CR927. Posiada diodę LED o dużej sile, co pozwoli na rozświetlenie np. drogi do domu czy ciemnych pomieszczeń. Bateria pozwala zasilać źródło światła przez długi czas.

Kubotan Perfecta

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.1992
MarkaPerfecta
DługopisTak
Długość [mm]175
Waga [g]52
EAN4000844572899
Gwarancja24 miesiące