Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny

2.1992
001000581

Bądź gotowy na nieoczekiwane wyzwania. Sprawdź kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny, zaprojektowany przez inżynierów firmy Umarex. Dzięki niemu, szybko i wygodnie zanotujesz ważne informacje i obronisz się w czasie ataku. Latarka Led skutecznie oświetli Ci drogę do domu.

  • Długopis: Tak
  • Długość [mm]: 175
  • EAN: 4000844572899
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1992
  • Marka: Perfecta
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 59,00 zł Regular Price 129,00 zł
DostępnyDostępny
001000581
Kubotan

Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny

Kubotan Perfecta TP III to doskonały wybór zarówno w kwestii samoobrony, jak i narzędzia do pisania. Łączy on wiele funkcji, które będziesz mógł wykorzystać zarówno w domu, jak i biurze czy nawet w trasie. Solidna aluminiowa konstrukcja sprawdzi się kiedy użyjesz Perfecta TP III jako kubotanu. Pozwala on zadawać mocne i bolesne ciosy dzięki ostro zakończonej końcówce. Ze względu na swoje niewielkie i kompaktowe wymiary możesz go łatwo przechowywać a aktówce czy kieszeni garnituru. Dodatkowo producent zainstalował w długopisie niewielkie źródło światła LED. 

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Długopis, a zarazem narzędzie do obrony osobistej

Połączenie dwóch cech - długopisu oraz kubotanu powiększyło możliwości modelu Perfecta TP III. Kubotan to niewielkie narzędzie używane w sytuacjach podbramkowych do samoobrony. Dzięki niewielkim wymiarom są one dyskretne i łatwe do przenoszenia. W sytuacji gdy dojdzie do napaści, zwiększy on Twoje szanse na obronę i pokonanie napastnika w bezpośrednim starciu. Przy odrobinie wprawy możesz podszkolić swoje umiejętności i nauczyć się zakładać bolesne dźwignie. Do posiadania kubotanu nie jest wymagane pozwolenie. 

Kubotan Perfecta

wytrzymałość

Lekka aluminiowa konstrukcja

Aluminiowa konstrukcja kubotanu Perfecta TP III zwiększyła jego wytrzymałość i pozwoliła uzyskać niewielką wagę. Zadbano również o nowoczesny wygląd o eleganckich kształtach. Aby zwiększyć przyczepność podczas używania kubotanu, jego chwyt pokryto głębokim moletowaniem. Zapobiega on przesuwani się długopisu w ręce. Aby łatwiej przenosić narzędzie do samooborny, jest ono wyposażone również w niewielki klips do zapinania. Ostrą krawędź na przodzie możesz również wykorzystać jako zbijak do szyb. 

Kubotan Perfecta

latarka

Niewielka dioda LED w długopisie taktycznym Perfecta TP III

Perfecta TP III posiada jeszcze jedną dodatkową funkcję, która z pewnością sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach. Jest nią niewielka latarka zasilana z płaskich baterii CR927. Posiada diodę LED o dużej sile, co pozwoli na rozświetlenie np. drogi do domu czy ciemnych pomieszczeń. Bateria pozwala zasilać źródło światła przez długi czas.

Kubotan Perfecta

Specyfikacja

Więcej informacji
DługopisTak
Długość [mm]175
EAN4000844572899
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1992
MarkaPerfecta
ProducentUmarex
Waga [g]52

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny