Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny

2.1992
001000581

Bądź gotowy na nieoczekiwane wyzwania. Sprawdź kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny, zaprojektowany przez inżynierów firmy Umarex. Dzięki niemu, szybko i wygodnie zanotujesz ważne informacje i obronisz się w czasie ataku. Latarka Led skutecznie oświetli Ci drogę do domu.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 175.00
  • Waga [g]: 52.00
  • EAN: 4000844572899
Przewiń do pełnej specyfikacji
69,00 zł
Kubotan

Kubotan - długopis taktyczny Perfecta TP III

Długopis taktyczny Perfecta TP III to idealny wybór do codziennych wyzwań. Łączy w sobie wiele przydatnych funkcji, które będziesz mógł wykorzystać w domu, biurze a nawet podczas survivalowych wycieczek.

Dzięki solidnej konstrukcji, wykonanej z aluminium, długopis pełni również rolę kubotana - jednego z najprostszych i najmniejszych narzędzi do samoobrony, które możesz mieć zawsze przy sobie.

Jego kompaktowe rozmiary i nieduża waga pozwalają nosić go w kieszeni lub torbie. Cechą charakterystyczną tego modelu jest zbijak do szyb i wygodny, zdejmowany klips. Ponadto posiada latarkę z wydajną diodą LED.

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Doskonałe narzędzie do obrony osobistej

Oprócz tego, że Perfecta TP III jest długopisem, jest również narzędziem do samoobrony. Konstrukcja tego modelu sprawia, że może być używany jako kubotan. Jest to małe i niepozorne narzędzie, używane do walki w bliskim kontakcie i obrony przed napastnikami. Pozwala wzmocnić siłę ciosu jak również zadawać pchnięcia. Odpowiednia technika i umiejętności, dają możliwość zakładania skutecznych dźwigni. W Polsce posiadanie kubotanu jest całkowicie legalne i dozwolone.

Kubotan Perfecta

wytrzymałość

Aluminiowa konstrukcja

Perfecta TP III swym wyglądem przypomina długopis o nowoczesnych kształtach. Jest nieco większy niż klasyczne długopisy lecz nie przekłada się to na jego wagę. Został wykonany z matowego aluminium lotniczego, dzięki czemu jego waga nie przekracza 52 gramów, a długość to 175 mm.

Środkowa część obudowy została pokryta chropowatą strukturą i podzielona na sekcje. Nadaje to całości eleganckiego wyglądu i zapewnia stabilny uchwyt. Aby noszenie długopisu było łatwe i wygodne, producent wyposażył ten model w sprężysty klips.

Na końcu znajduje się awaryjny zbijak do szyb. Może się przydać podczas wypadku lub w sytuacji zagrożenia.

Kubotan Perfecta

latarka

Latarka z diodą LED

O uniwersalności Perfecta TP III świadczy fakt, że producent umieścił w smukłej obudowie latarkę. Jest ona wyposażona w małą i oszczędną diodę LED, dzięki czemu dwie baterie CR927, mogą zasilać to jasne źródło światła przez długi czas.

Kubotan Perfecta

łatwa obsługa

Niezawodny długopis taktyczny Perfecta TP III

Kubotan Perfecta TP III jest wygodnym i eleganckim długopisem. Możesz go wszędzie ze sobą zabrać i używać w każdej sytuacji. Jego konstrukcja sprawia, że będzie dobrze leżał w doni i nie zmęczy Cię nawet podczas długiego pisania. Wymiana wkładu jest szybka i prosta a jego końcówka jest zabezpieczona przed uszkodzeniem skuwką, wykonaną z takiego samego materiału jak reszta długopisu.

Kubotan Perfecta

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.1992
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 175.00
Waga [g] 52.00
EAN 4000844572899

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan Perfecta TP III długopis taktyczny