Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 53 ml

2.2013
001000584

W sytuacji zagrożenia liczy się szybkość działania. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek to szybko działający środek obezwładniający, którego efekty utrzymują się około 30 min. Dodatkowy barwnik UV oznacza napastnika, ułatwiając jego identyfikacje.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 4000844430748
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2013
  • Marka: Walther
  • Moc [SHU]: 2000000
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,00 zł Regular Price 89,00 zł
DostępnyDostępny
001000584
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 53 ml

Nie czekaj aż dojdzie do tragedii. Już dziś zadbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther ProSecur UV. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najlepszych i najefektywniejszych gazów pieprzowych na polskim rynku.

Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić nawet w małej torebce lub kieszeni. Dodatkowym atutem jest fakt, że gaz skutecznie działa również przeciwko osobom będącym pod wpływem środków odurzających, alkoholu, jak i agresywnym zwierzętom.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV - stożek 16 ml

wytrzymałość

Duża siła i małe wymiary

Niespodziewana konfrontacja z napastnikiem może nadejść z każdej strony, niezależnie od miejsca zamieszkania. Często sprzyjają temu takie okoliczności jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste parkingi. W takich sytuacjach przydaje się właśnie narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy firmy Walther.

Z pewnością docenisz kompaktowe wymiary i niewielką wagę pojemnika ProSecur UV 53 ml w połączeniu z niezwykle silnym efektem działania samego gazu. Dzięki stożkowej formie rozpylenia możliwe jest trafienie również poruszających się celów. W związku z dużym, efektywnym zasięgiem i długością działania dochodzącą do czterdziestu pięciu minut, gaz pieprzowy pozwoli Ci wyjść cało z trudnej sytuacji.

Brutalny napad w przejściu podziemnym

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości

W momencie kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, nie masz często możliwości ani czasu, by powiadomić odpowiednie służby. Dlatego gaz pieprzowy Walther ProSecur UV z zawartością 10% drażniących substancji, zapewnia błyskawiczne działanie od prazu po użyciu. Ponadto forma rozpylenia w postaci chmury ułatwia wnikanie substancji do dróg oddechowych napastnika. Dzięki temu masz pewność co do skuteczności efektu obezwładniającego.

Duże stężenie kapsaicyny wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem.

Lekko zdenerwowany pies pokazujący kły

wydajność

Skuteczna technologia zastosowana w Walther ProSecur UV Stożek

W skład gazu pieprzowego ProSecur UV wchodzą nanocząsteczki znakujące – widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu pieprzowego utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Człowiek siedzący na schodachw nocy

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN4000844430748
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2013
MarkaWalther
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]53
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]75
Zasięg maksymalny [m]3

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 53 ml
Polecane produkty: