Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 

2.2013
001000584

W sytuacji zagrożenia liczy się szybkość działania. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek to szybko działający środek obezwładniający, którego efekty utrzymują się około 30 min. Dodatkowy barwnik UV oznacza napastnika, ułatwiając jego identyfikacje.

  • Marka: Walther
  • Waga [g]: 75.00
  • EAN: 4000844430748
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Moc [SHU]: 2000000.00
  • Pojemność [ml]: 53.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Produkt dostępny
001000584
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 

Nie czekaj aż dojdzie do tragedii. Już dziś zadbaj o swoje bezpieczeństwo korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther ProSecur UV. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najlepszych i najefektywniejszych gazów pieprzowych na polskim rynku.

Niewielki, poręczny pojemnik możesz zmieścić nawet w małej torebce lub kieszeni. Dodatkowym atutem jest fakt, że gaz skutecznie działa również przeciwko osobom będącym pod wpływem środków odurzających, alkoholu, jak i agresywnym zwierzętom.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV - stożek 16 ml

wytrzymałość

Duża siła i małe wymiary

Niespodziewana konfrontacja z napastnikiem może nadejść z każdej strony, niezależnie od miejsca zamieszkania. Często sprzyjają temu takie okoliczności jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste parkingi. W takich sytuacjach przydaje się właśnie narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy firmy Walther.

Z pewnością docenisz kompaktowe wymiary i niewielką wagę pojemnika ProSecur UV 53 ml w połączeniu z niezwykle silnym efektem działania samego gazu. Dzięki stożkowej formie rozpylenia możliwe jest trafienie również poruszających się celów. W związku z dużym, efektywnym zasięgiem i długością działania dochodzącą do czterdziestu pięciu minut, gaz pieprzowy pozwoli Ci wyjść cało z trudnej sytuacji.

Brutalny napad w przejściu podziemnym

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości

W momencie kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, nie masz często możliwości ani czasu, by powiadomić odpowiednie służby. Dlatego gaz pieprzowy Walther ProSecur UV z zawartością 10% drażniących substancji, zapewnia błyskawiczne działanie od prazu po użyciu. Ponadto forma rozpylenia w postaci chmury ułatwia wnikanie substancji do dróg oddechowych napastnika. Dzięki temu masz pewność co do skuteczności efektu obezwładniającego.

Duże stężenie kapsaicyny wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem.

Lekko zdenerwowany pies pokazujący kły

wydajność

Skuteczna technologia zastosowana w Walther ProSecur UV Stożek

W skład gazu pieprzowego ProSecur UV wchodzą nanocząsteczki znakujące – widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu pieprzowego utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Człowiek siedzący na schodachw nocy

Sprawdź, w jaki sposób działają gazy pieprzowe i czym się wyróżniają. 

Po dokonaniu zakupu gazu warto poszerzyć wiedzę na jego temat. Usiądź wygodnie i przygotuj się do lektury, ponieważ masz przed sobą rozbudowany poradnik stworzonych z myślą o nowych użytkownikach oraz już tych obeznanych z działaniem gazów do samoobrony. Kliknij link w tytule poradnika, a przeniesiesz się do tekstu prezentującego rodzaje gazów pieprzowych — przygotowanego przez ekspertów specjalnie dla Ciebie.

Banner_poradnik

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Waga [g] 75.00
EAN 4000844430748
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2013
Moc [SHU] 2000000.00
Pojemność [ml] 53.00
Producent Umarex
Rodzaj strumienia Stożkowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 3.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.