Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy

2.2014
001000585

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy to szybko działający środek obezwładniający. Jego aplikacja jest niezwykle prosta, a punktowy strumień celnie trafia w cel. Zawiera znacznik UV, który na długo oznacza napastnika, ułatwiając późniejszą identyfikację.

 • Marka: Walther
 • Waga [g]: 75.00
 • EAN: 4000844430755
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Moc [SHU]: 2000000.00
 • Pojemność [ml]: 53.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Produkt dostępny
001000585
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy

Poczuj się bezpieczniej, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther ProSecur UV. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najskuteczniejszych i najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku. Wyprodukowany przez pochodzącą z Niemiec, renomowaną firmę Walther, pozwala na szybkie zneutralizowanie agresywnego napastnika. 

Nigdy nie korzystałeś z gazu pieprzowego? Nie martw się i zaufaj prostej obsłudze i niewielkim wymiarom. Blokada bezpieczeństwa typu Flip Top sprawi, że sam zdecydujesz, kiedy użyć gazu.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV - punktowy 53 ml

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości i bezpieczeństwo

Przed Tobą późny powrót z pracy przez park lub opuszczone ulice? A może Twoje auto stoi na parkingu i obawiasz się, że zanim do niego dotrzesz, może zdarzyć się coś złego? Każdy z nas narażony jest na niespodziewany atak, bez względu na miejsce zamieszkania. W takich sytuacjach przydaje się narzędzie, które pozwoli na skuteczną neutralizację napastnika. I właśnie wtedy z pomocą przychodzi gaz pieprzowy.

Z pewnością więc docenisz fakt, że Walther ProSecur UV to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie punktowego strumienia, co pozwala skutecznie używać go w kiepskich warunkach atmosferycznych jak wiatr i deszcz. Jednocześnie dzięki temu stanowi bezpieczne narzędzie samoobrony dla użytkownika.

Bójka w skateparku

wytrzymałość

Skondensowana moc

Kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie, często nie masz czasu na telefoniczny kontakt z odpowiednimi służbami. Liczy się wtedy każda chwila. Dlatego punktowy gaz pieprzowy Walther ProSecur UV zawierający 10% drażniących substancji, zapewnia skuteczne działanie już sekundę po użyciu.

Duże stężenie Oleoresinum Capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie, wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu umożliwia efektywne korzystanie w promieniu około pięciu metrów. Dzięki temu zwiększasz szanse skutecznej samoobrony bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Jednocześnie, możesz zareagować, kiedy tylko widzisz zbliżające się niebezpieczeństwo.

Niebezpieczny i agresywny pies w parku

wydajność

Nowoczesna technologia gazu pieprzowego Walther ProSecur UV Punktowego 

W skład Walther ProSecur UV wchodzą nanoczęsteczki znakujące, ułatwiające identyfikację napastnika przez organy ścigania. Po zastosowaniu gazu pieprzowego utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

W odróżnieniu od innych technik samoobrony, gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut, dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Gaz pieprzowy Walther włożony do oporzązenia

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Waga [g] 75.00
EAN 4000844430755
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2014
Moc [SHU] 2000000.00
Pojemność [ml] 53.00
Producent Umarex
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 5.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy
Opinie klientów

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Świetny gaz, bardzo łatwa obsługa i muszę powiedzieć duża skuteczność w działaniu... Uzywałem wiele róznych rodzajów gazów, ale ten faktycznie jest najmocniejszy na rynku.
 2. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Gaz bardzo dobrej jakości. Strumień gazu ma daleki zasięg. Duży plus za blokadę bezpieczeństwa

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.