Gaz pieprzowy w żelu Walther ProSecur Gel UV Punktowy 50 ml

2.2022
001000586

Chcesz być gotowy na atak ? Niezależnie od sytuacji pomoże Ci gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy. Jego skoncentrowany skład, obezwładni każdego napastnika w ciągu kilku sekund. Żelowa konsystencja jest lepka, a znacznik UV pomoże szybko zidentyfikować potencjalnego agresora.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 4000844514042
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2022
  • Marka: Walther
  • Moc [SHU]: 2000000
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,00 zł Regular Price 149,00 zł
DostępnyDostępny
001000586
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy w żelu Walther ProSecur Gel UV Punktowy 50 ml

Poczuj się bezpieczniej, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther ProSecur UV w formie żelu. Dzięki swoim właściwościom, jest to jeden z najskuteczniejszych i najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Walther, pozwala na szybkie zneutralizowanie agresywnego napastnika.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV - punktowy 50 ml

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości

Przed Tobą późny powrót z pracy przez park, lub opuszczone ulice? A może Twoje auto stoi na parkingu i obawiasz się, że zanim do niego dotrzesz może zdarzyć się coś złego? Każdy z nas narażony jest na niespodziewany atak, bez względu na miejsce zamieszkania. W takich sytuacjach przydaje się narzędzie, które pozwoli na skuteczną neutralizację napastnika. I właśnie wtedy z pomocą przychodzi gaz pieprzowy.

Z pewnością więc docenisz fakt, żeWalther ProSecur UV to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie żelowego strumienia, co pozwala skutecznie używać go w kiepskich warunkach atmosferycznych jak wiatr i deszcz. Jednocześnie dzięki temu stanowi bezpieczne narzędzie samoobrony dla użytkownika.

klips do paska

wytrzymałość

Skondensowana moc

Kiedy ktoś nastaje na Twoje zdrowie często nie masz czasu na telefoniczny kontakt z odpowiednimi służbami. Liczy się wtedy każda chwila. Dlatego punktowy gaz pieprzowy Walther ProSecur UV zawierający 10 % drażniących substancji, zapewnia skuteczne działanie już sekundę po użyciu.

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu umożliwia efektywne korzystanie w promieniu około czterech i pół metra. Dzięki temu zwiększasz szanse skutecznej samoobrony bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Jednocześnie, możesz zareagować kiedy tylko widzisz zbliżające się niebezpieczeństwo.

15% OC 2 miliony SHU

wydajność

Nowoczesna technologia

Substancja żelowa zastosowana w ProSecur UV jest ponadprzeciętnie lepka dzięki czemu z łatwością przywiera do skóry i odzieży. W jej skład wchodzi również czerwony barwnik, ułatwiając identyfikację napastnika przez organy ścigania. Jednak jeśli chodzi o artykuły do samoobrony liczy się ich prosta i łatwa obsługa w danym momencie. I właśnie to jest cechą charakterystyczną Walther ProSecur UV. 

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach. 

strumień 4,5 metra

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN4000844514042
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2022
MarkaWalther
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]50
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]125
Wysokość [mm]115
Zasięg maksymalny [m]4.50

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy w żelu Walther ProSecur Gel UV Punktowy 50 ml
Polecane produkty: