Nabój gazowy w żelu Walther ProSecur UV Punktowy 11 ml

2.2050.2
001000587

Nie czekaj i już dziś wypróbuj znakomity nabój wypełniony gazem pieprzowym Walther ProSecur UV - punktowy 11 ml. dedykowany do pistoletu obronnego Walther PDP. Dzięki niemu, bez trudu ochronisz siebie i swoich bliskich w sytuacji zagrożenia.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 4000844596055
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2050.2
  • Marka: Walther
  • Moc [SHU]: 2000000
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
DostępnyDostępny
001000587
gaz pieprzowy

Nabój gazowy Walther ProSecur UV Punktowy

Poczuj się bezpieczniej, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego w formie żelu, Walther ProSecur UV. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najskuteczniejszych i najlepszych gazów pieprzowych na polskim rynku. Wyprodukowany przez renomowaną firmę Walther, pozwala na szybkie zneutralizowanie agresywnego napastnika. Wkład nie nadaje się do samodzielnego użycia, jest to produkt dedykowany pistoletowi Walther PDP.

Nabój gazowy żel punktowy

wytrzymałość

Skondensowana moc

Skuteczność gazu obronnego zależy w dużej mierze od zawartości kapsaicyny. Jej stężenie jest podawane w wartości OC, jest to organiczny związek chemiczny, który wywołuje trudności z oddychaniem, silne podrażnienie skóry i błon śluzowych. Walther ProSecur UV zawiera 10% środka drażniącego OC, co gwarantuje niezwykle wysoką efektywność, od razu po użyciu. Zawartość silnie drażliwych jednostek SHU wynosi około 2 milionów, zapewniając długotrwałe działanie.

moc 2 miliony shu

wydajność

Nowoczesna technologia naboju gazowego Walther ProSecur UV Punktowy

W skład ProSecur UV wchodzą nanocząsteczki znakujące – widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu pieprzowego utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy. Gaz aplikowany jest w formie skondensowanego strumienia o bezpośrednim zasięgu do 5 metrów. Dzięki temu można go używać nawet w zamkniętych pomieszczeniach, bez obawy o własne bezpieczeństwo.

Policjanci szukający dowódów światłem UV

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN4000844596055
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2050.2
MarkaWalther
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]11
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1% MC
Substancja drażniąca1,5% OC
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nabój gazowy w żelu Walther ProSecur UV Punktowy 11 ml
Polecane produkty: