Pistolet gazowy Walther PDP

2.2050-1
001000588

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i zależy Ci na realistycznym wyglądzie, wypróbuj pistolet gazowy Walther PDP. Personal Defens Pistol to znakomity miotacz gazu obronnego dostępny bez zezwolenia. Obezwładnia szybko i działa przez długi czas. Zestaw zawiera wkład gazowy ze znacznikiem UV.

  • Marka: Walther
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 107.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 125.00
  • EAN: 4000844597731
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 169,00 zł Regular Price 249,00 zł
Produkt dostępny
001000588
pistolet

Pistolet gazowy Walther PDP

W krajach rozwiniętych z roku na rok rosną statystki napaści na osoby w różnym wieku. Oznaczaj to, że każdy z nas może stać się potencjalnym celem ataku podczas powrotu do domu czy wieczornego spaceru. Ważnym jest więc abyś zadbał o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Dzięki pistoletowi gazowemu PDP będzie to ułatwione, a to za sprawą łatwej obsługi oraz dużego dystansu, na jakim możesz rozpylać gaz. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Broń do obrony osobistej

Napaści i kradzieże w życiu codziennym zdarzają się niezwykle często. Z uwagi na duże ryzyko wynikające z tego, powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć. Nowoczesny miotacz gazu i pistolet zarazem Walther PDP zapewni Ci wystarczającym poziom ochrony poprzez łatwość w użyciu i odpowiedni zasięg. Wystrzelony gaz może dolecieć nawet na dystans 6 metrów, skutecznie zapobiegając bezpośredniej walce. Co istotne gaz ten działa zarówno na ludzi, jak i zwierzęta, a nawet osoby pod wypływem środków odurzających. Na posiadanie pistoletu nie jest wymagane pozwolenie.

skutecznosc1

 

 

wytrzymałość

Lekka i wygodna obudowa

Pistolet miotacz gazowy Walther PDP cechuje bardzo lekka i polimerowa konstrukcja. Dzięki niej jest też wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne wynikające z częstego używania. Niewielkie rozmiary pozwalają ukryć pistolet w torebce lub kieszeni. Jeśli chcesz możesz pistolet przechowywać również w kaburze. Powiększony kabłąk spustowy ułatwi Ci korzystanie z pistoletu w rękawiczkach podczas okresu jesienno-zimowego.

 

polimer niewielkie wymiary

wydajność

Technologia i moc w standardzie dzięki pistoletowi gazowemu PDP

Do pistoletu gazowego PDP w zestawie otrzymujesz 1 kartridż z gazem pieprzowym Walther ProSecur. Zawiera on aż 10% środka drażniącego na bazie kapsaicyny. Pistolet po załadowaniu nim jest od razu gotowy do użycia. W skład gazu wchodzą również nanoczęsteczki znakujące cel. Są one widoczne jedynie w świetle UV a ich widoczność utrzymuje się nawet przez kilka dni. Pozwala to na szybkie zidentyfikowanie napastnika. 

 

znakowanie UV 10% OC, 2 miliony SHU

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Kolor Czarny
Waga [g] 107.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 125.00
EAN 4000844597731
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2050-1
Materiał korpusu Polimerowy
Moc [SHU] 2000000.00
Pojemność [ml] 11.00
Producent Umarex
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Szyna akcesoryjna Nie
Zasięg maksymalny [m] 6.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet gazowy Walther PDP
Polecane produkty: