Pistolet gazowy Walther PDP

2.2050-1
001000588

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i zależy Ci na realistycznym wyglądzie, wypróbuj pistolet gazowy Walther PDP. Personal Defens Pistol to znakomity miotacz gazu obronnego dostępny bez zezwolenia. Obezwładnia szybko i działa przez długi czas. Zestaw zawiera wkład gazowy ze znacznikiem UV.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 125.00
  • Pojemność [ml]: 11.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 148,99 zł Regular Price 199,00 zł
pistolet

Pistolet gazowy Walther PDP - ręczny miotacz gazu pieprzowego

Rosnące statystyki napaści i kradzieży świadczą o tym, że każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy ktoś zagraża naszemu życiu, czy zdrowiu. Istotne jest więc, by zadbać o swoje bezpieczeństwo w łatwy, szybki i praktyczny sposób. Świetnie pomoże Ci w tym pistolet gazowy Walther PDP. W odróżnieniu od tradycyjnych pojemników z gazem pieprzowym, pistolet charakteryzuje cię dużo większą celnością i wygodą użytkowania.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Broń do obrony osobistej

Sytuacje zagrożenia w życiu codziennym zdarzają się niezwykle często. Z uwagi na spore ryzyko kradzieży bądź uszczerbku na zdrowiu warto odpowiednio się zabezpieczyć.  Walther PDP zapewnia wystarczający poziom ochrony poprzez łatwość w użyciu jak i zasięg. Wiązka gazu, którą wystrzeliwuje ten niewielki pistolet jest w stanie dosięgnąć atakującego zanim dojdzie do walki na bliskim dystansie, dając możliwość ucieczki bądź zaalarmowania przypadkowych osób. Gaz w zależności o zastosowanego stężenia jest w stanie skutecznie powstrzymać napastnika bądź nawet wykluczyć go z dalszej walki.

Co najważniejsze, pistolet można nabyć bez konieczności posiadania pozwolenia na broń.

skutecznosc1

łatwa obsługa

Prosty w obsłudze

Wzorowany na znanym i cenionym modelu P22, pistolet gazowy Walther PDP jest dużo bardziej przystępny w obsłudze. Kartridż umieszcza się bezpośrednio pod lufą, a cały proces zajmuje kilka sekund. W górnej części uchwytu umieszczono zabezpieczenie kłębu kciuka. Chroni Cię to przed przypadkowym wciśnięciem spustu.

Zasięg skuteczny środka wystrzeliwanego z PDP to 6m. W ten sposób możesz zwiększyć szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem.

praktyczna obsługa duży zasięg

wytrzymałość

Solidny i kompaktowy

Konstrukcja pistoletu to wysokiej klasy polimer dzięki czemu jest on lekki i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Niewielki rozmiar pozwala ukryć Walther PDP w małej torebce, kieszeni lub kaburze. Umożliwia to błyskawiczną reakcję w trakcie niebezpiecznej sytuacji. Powiększony kabłąk daje możliwość korzystania z pistoletu także w rękawiczkach, co jest szczególnie ważne trakcie okresu jesienno-zimowego.

polimer niewielkie wymiary

wydajność

Technologia i moc w standardzie

Wraz z pistoletem gazowym otrzymujesz jeden kartridż gazu pieprzowego Walther ProSecur. Zawiera on aż 10% środka drażniącego OC, co gwarantuje niezwykle wysoką efektywność, od razu po użyciu. Poziom jednostek SHU wynosi około 2 milionów, zapewniając długotrwałe działanie.

W skład gazu wchodzą też nanocząsteczki znakujące – widoczne wyłącznie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika, nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

znakowanie UV 10% OC, 2 miliony SHU

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 2.2050-1
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 125.00
Pojemność [ml] 11.00
Waga [g] 107.00
Bezpiecznik Manualny
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 6.00
EAN 4000844597731
Moc [SHU] 2000000.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet gazowy Walther PDP