Pistolet gazowy Walther PGS

2.2050-1
001000588

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i zależy Ci na realistycznym wyglądzie, wypróbuj pistolet gazowy Walther PGS. Personal Guard System to znakomity miotacz gazu obronnego dostępny bez zezwolenia. Obezwładnia szybko i działa przez długi czas. Zestaw zawiera wkład gazowy ze znacznikiem UV.

 • Kolor: Czarny
 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 125
 • EAN: 4000844597731
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: 2.2050-1
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 189,00 zł Regular Price 249,00 zł
DostępnyDostępny
001000588
pistolet

Pistolet gazowy Walther PGS

W krajach rozwiniętych z roku na rok rosną statystki napaści na osoby w różnym wieku. Oznaczaj to, że każdy z nas może stać się potencjalnym celem ataku podczas powrotu do domu czy wieczornego spaceru. Ważnym jest więc abyś zadbał o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Dzięki pistoletowi gazowemu PGS będzie to ułatwione, a to za sprawą łatwej obsługi oraz dużego dystansu, na jakim możesz rozpylać gaz.

Sprawdź, jak Pistolet gazowy Walther PGS wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

łatwa obsługa

Broń do obrony osobistej

Napaści i kradzieże w życiu codziennym zdarzają się niezwykle często. Z uwagi na duże ryzyko wynikające z tego, powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć. Nowoczesny miotacz gazu i pistolet zarazem Walther PGS zapewni Ci wystarczającym poziom ochrony poprzez łatwość w użyciu i odpowiedni zasięg. Wystrzelony gaz może dolecieć nawet na dystans 6 metrów, skutecznie zapobiegając bezpośredniej walce. Co istotne gaz ten działa zarówno na ludzi, jak i zwierzęta, a nawet osoby pod wypływem środków odurzających. Na posiadanie pistoletu nie jest wymagane pozwolenie.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

 

 

wytrzymałość

Lekka i wygodna obudowa

Pistolet miotacz gazowy Walther PGS cechuje bardzo lekka i polimerowa konstrukcja. Dzięki niej jest też wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne wynikające z częstego używania. Niewielkie rozmiary pozwalają ukryć pistolet w torebce lub kieszeni. Jeśli chcesz możesz pistolet przechowywać również w kaburze. Powiększony kabłąk spustowy ułatwi Ci korzystanie z pistoletu w rękawiczkach podczas okresu jesienno-zimowego.

 

Pistolet gazowy Walther PGS

wydajność

Technologia i moc w standardzie dzięki pistoletowi gazowemu PGS

Do pistoletu gazowego PGS w zestawie otrzymujesz 1 kartridż z gazem pieprzowym Walther ProSecur. Zawiera on aż 10% środka drażniącego na bazie kapsaicyny. Pistolet po załadowaniu nim jest od razu gotowy do użycia. W skład gazu wchodzą również nanoczęsteczki znakujące cel. Są one widoczne jedynie w świetle UV a ich widoczność utrzymuje się nawet przez kilka dni. Pozwala to na szybkie zidentyfikowanie napastnika. 

 

znakowanie UV 10% OC, 2 miliony SHU

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
BezpiecznikManualny
Długość [mm]125
EAN4000844597731
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2050-1
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]11
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca10% OC
Szyna akcesoryjnaNie
Waga [g]107
Zasięg maksymalny [m]6

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet gazowy Walther PGS
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  80%

  Wysłany

  -
  Super niemiecka Dorota robota./PDP walter

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: