Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok

2.2090
001000589

Jeśli w sytuacji zagrożenia, sam nie możesz wezwać pomocy, wykorzystaj alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok. Dzięki niewielkim wymiarom przypniesz go do kluczy lub torebki. W razie kłopotów wyciągnij zawleczkę i uruchom alarm o natężeniu dźwięku dochodzącym do 130 dB.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 4000844617576
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2090
  • Marka: Perfecta
  • Materiał korpusu: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 35,00 zł Regular Price 59,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001000589

Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok

Marka Umarex produkuje nie tylko broń pneumatyczną i dostępne do niej akcesoria, ale również niezawodne alarmy kieszonkowe. Przedstawiamy kieszonkowy alarm osobisty Perfecta SA1 z brelokiem. Gadżet ten powstał specjalnie dla osób, które noszą przy sobie dużą ilość wartościowych przedmiotów i chcą się uchronić przed ich zagubieniem bądź kradzieżą. Przebywanie w miejscach publicznych o dużym nasileniu ruchu zwiększa takie ryzyko. Dlatego alarm został tak zaprojektowany, aby był w pełni dyskretny i dał się łatwo zamocować do paska bądź innych elementów ubioru.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajnośc

Niezawodny system ostrzegawczy alarmu osobistego Perfecta SA1

Alarm osobisty perfecta SA1 wyposażono w krótką smycz oraz niewielki karabińczyk. Aby działał prawidłowo, z jednej strony należy go zamocować do elementu garderoby a drugim do przedmiotu, który chcemy zabezpieczyć przed kradzieżą lub zagubieniem. Smycz jest też swoistą zawleczką uruchamiającą alarm przy silniejszym szarpnięciu. Głośnik umieszczony wewnątrz alarmu generuje dźwięk o natężeniu dochodzącym do 100 DB. Aby móc wyłączyć należy wcisnąć przycisk lub umieścić zawleczkę powrotne w gnieździe. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu znacząco utrudnisz działanie złodziejom i zabezpieczysz swoje drogocenne przedmioty.

Alarm perfecta SA1
stoper

Poznaj Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok

Chciałbyś lepiej poznać Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN4000844617576
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2090
MarkaPerfecta
Materiał korpusuPolimerowy
Natężenie dźwięku120-130 dB
ProducentUmarex
Rodzaj zasilaniaCR2032

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alarm osobisty Perfecta SA1 Brelok