Łuk bloczkowy NXG Buster Camo 15-29 lbs

2.2310
001000590

Chcesz poczuć smak rywalizacji ? Wypróbuj łuk bloczkowy NXG Buster Camo 15-29 lbs zaprojektowany przez niemieckich inżynierów. Jego polimerowa konstrukcja zapewnia pewne strzały i dużą celność. W zestawie znajduje się karwasz, kołczan i strzały.

  • Marka: NXG
  • Kolor: Kamuflaż taktyczny
  • Waga [g]: 740.00
  • Długość [mm]: 640.00
  • Długość naciągu [mm]: 660.00
  • EAN: 4000844632142
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
<
2 w 1

Łuk bloczkowy NXG Buster Camo 15-29 lbs

Poczuj się jak zawodowiec w świecie łucznictwa, dzięki bloczkowemu łukowi NXG Buster Camo 15-29 lbs. Stworzony z myślą o wymagających amatorach, w trakcie ćwiczeń, świetnie sprawdzi się również wśród profesjonalistów.

Bogato wyposażony zestaw, wysoka jakość wykonania i wygodny system regulacji dają Ci pewność, że masz do czynienia z zaawansowanym sprzętem strzeleckim.

Łuk bloczkowy NXG Buster Camo 15-29 lbs

precyzja

Dopasowany specjalnie pod Ciebie

Zasada działania systemu bloczkowego opiera się o technologię pozwalającą na magazynowanie maksymalnej energii łuku przed strzałem. W ten sposób, strzelec, bez większego wysiłku może dłużej trzymać cięciwę w pełnym naciągu. Przekłada się to bezpośrednio na celność i precyzję strzału.

Dzięki zastosowaniu regulowanego systemu bloczkowego w łuku Buster Camo NGX, linek i cięciwy NXG Buster pozwala Ci idealnie dopasować łuk do Twoich umiejętności. Zmienna wartość naciągu umożliwia dobranie odpowiedniego oporu w stosunku do siły użytkownika.

regulacja siła naciągu

wydajność

Wszystko w komplecie

Z pewnością dobrze wykorzystasz zestaw który zawiera wszystko, co może przydać się każdemu miłośnikowi łucznictwa. Dołączony karwasz zwiększa komfort korzystania z NXG Buster, jednocześnie chroniąc Twoje przedramię. Dzięki celownikowi i wygodnej prowadnicy linki zwiększysz precyzję swoich strzałów. W komplecie otrzymujesz również dwie strzały i kołczan. Wszystko to daje Ci pewność, że po zakupie łuku od razu możesz skupić się na treningu.

karwasz, celownik, strzały tarcza

łatwa obsługa

Uniwersalny łuk NGX Buster Camo 15-29 lbs

Jesteś doświadczonym łucznikiem? A może do tej pory jeszcze nie miałeś do czynienia z tą dziedziną strzelectwa? NXG Buster Camo jest doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wygodny, dopasowany majdan zagwarantuje Ci odpowiednią pewność chwytu. Kompaktowe wymiary i waga łuku pozwalają na łatwy transport i użytkowanie.

Dzięki swojej budowie łuk sprawdzi się zarówno wśród osób lewo, jak i prawo ręcznych. NXG Buster został wykonany z wysokiej jakości kompozytu, co zwiększa jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

kompozyt, tworzywo sztuczne

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka NXG
Kolor Kamuflaż taktyczny
Waga [g] 740.00
Długość [mm] 640.00
Długość naciągu [mm] 660.00
EAN 4000844632142
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2310
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Montaż celownika Tak
Producent Umarex
Siła naciągu [lbs] 29.00
Typ łuku Bloczkowy
Zalecana długość strzał [cal] 26.00
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Buster Camo 15-29 lbs
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.