Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

2.2311
001000591

Fascynuje Cię łucznictwo ? Chciałbyś zostać mistrzem ? Sprawdź zaprojektowany w Niemczech łuk NXG Buster 15-29 lbs. Dzięki sprawdzonej technologi produkcji i systemowi bloczków będziesz mógł oddawać dalekie i silne strzały bez większego wysiłku. Zestaw zawiera strzały i karwasz.

  • Długość [mm]: 640
  • Długość naciągu [mm]: 660
  • EAN: 4000844632159
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2311
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 249,00 zł Regular Price 359,00 zł
Brak w magazynie
001000591
2 w 1

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

Poczuj się jak zawodowiec w świecie łucznictwa, dzięki bloczkowemu łukowi NXG Buster 15-29 lbs. Stworzony z myślą o wymagających amatorach, w trakcie ćwiczeń, świetnie sprawdzi się również wśród profesjonalistów.

Bogato wyposażony zestaw, wysoka jakość wykonania i wygodny system regulacji dają Ci pewność, że masz do czynienia z zaawansowanym sprzętem strzeleckim.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

precyzja

Możliwość dopasowania pod swoje możliwości

Zasada działania systemu bloczkowego opiera się o technologię pozwalającą na magazynowanie dużej ilości energii łuku przed strzałem. W ten sposób, strzelec, bez większego wysiłku może dłużej trzymać cięciwę w pełnym naciągu. Przekłada się to bezpośrednio na celność i precyzję strzału.

Dzięki zastosowaniu regulowanego systemu bloczków, linek i cięciwy NXG Buster pozwala Ci idealnie dopasować łuk do możliwości twoich mięśni. Zmienna wartość naciągu umożliwia dobranie odpowiedniego oporu w stosunku do siły użytkownika.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

wydajność

Atrakcyjny zestaw w komplecie z łukiem NGX Buster

Z pewnością dobrze wykorzystasz zestaw który zawiera wszystko, co może przydać się każdemu miłośnikowi łucznictwa. Dołączony karwasz zwiększa komfort korzystania z NXG Buster, jednocześnie chroniąc Twoje przedramię. Dzięki celownikowi i wygodnej prowadnicy linki zwiększysz precyzję swoich strzałów. W komplecie otrzymujesz również dwie strzały i kołczan. Wszystko to daje Ci pewność, że po zakupie łuku od razu możesz skupić się na treningu.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

łatwa obsługa

łuk NXG Buster sprawdzony przez zawodowców

Jesteś doświadczonym łucznikiem? A może do tej pory jeszcze nie miałeś do czynienia z tą dziedziną strzelectwa? NXG Buster jest doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wygodny, dopasowany majdan zagwarantuje Ci odpowiednią pewność chwytu. Kompaktowe wymiary i waga łuku pozwalają na łatwy transport i użytkowanie.

Dzięki swojej budowie łuk sprawdzi się zarówno wśród osób lewo, jak i prawo ręcznych. NXG Buster został wykonany z wysokiej jakości kompozytu, co zwiększa jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 640
Długość naciągu [mm] 660
EAN 4000844632159
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2311
Kolor Czarny
Marka NXG
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Producent Umarex
Siła naciągu [lbs] 29
Składany korpus Nie
Typ łuku Bloczkowy
Waga [g] 740
Zalecana długość strzał [cal] 26
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs
Polecane produkty: