Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

2.2311
001000591

Fascynuje Cię łucznictwo ? Chciałbyś zostać mistrzem ? Sprawdź zaprojektowany w Niemczech łuk NXG Buster 15-29 lbs. Dzięki sprawdzonej technologi produkcji i systemowi bloczków będziesz mógł oddawać dalekie i silne strzały bez większego wysiłku. Zestaw zawiera strzały i karwasz.

  • Zalecany rodzaj strzał: Włókno szklane
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Marka: NXG
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
359,00 zł
2 w 1

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

Poczuj się jak zawodowiec w świecie łucznictwa, dzięki bloczkowemu łukowi NXG Buster 15-29 lbs. Stworzony z myślą o wymagających amatorach, w trakcie ćwiczeń, świetnie sprawdzi się również wśród profesjonalistów.

Bogato wyposażony zestaw, wysoka jakość wykonania i wygodny system regulacji dają Ci pewność, że masz do czynienia z zaawansowanym sprzętem strzeleckim.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

precyzja

Możliwość dopasowania pod swoje możliwości

Zasada działania systemu bloczkowego opiera się o technologię pozwalającą na magazynowanie dużej ilości energii łuku przed strzałem. W ten sposób, strzelec, bez większego wysiłku może dłużej trzymać cięciwę w pełnym naciągu. Przekłada się to bezpośrednio na celność i precyzję strzału.

Dzięki zastosowaniu regulowanego systemu bloczków, linek i cięciwy NXG Buster pozwala Ci idealnie dopasować łuk do możliwości twoich mięśni. Zmienna wartość naciągu umożliwia dobranie odpowiedniego oporu w stosunku do siły użytkownika.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

wydajność

Atrakcyjny zestaw w komplecie z łukiem NGX Buster

Z pewnością dobrze wykorzystasz zestaw który zawiera wszystko, co może przydać się każdemu miłośnikowi łucznictwa. Dołączony karwasz zwiększa komfort korzystania z NXG Buster, jednocześnie chroniąc Twoje przedramię. Dzięki celownikowi i wygodnej prowadnicy linki zwiększysz precyzję swoich strzałów. W komplecie otrzymujesz również dwie strzały i kołczan. Wszystko to daje Ci pewność, że po zakupie łuku od razu możesz skupić się na treningu.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

łatwa obsługa

łuk NXG Buster sprawdzony przez zawodowców

Jesteś doświadczonym łucznikiem? A może do tej pory jeszcze nie miałeś do czynienia z tą dziedziną strzelectwa? NXG Buster jest doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wygodny, dopasowany majdan zagwarantuje Ci odpowiednią pewność chwytu. Kompaktowe wymiary i waga łuku pozwalają na łatwy transport i użytkowanie.

Dzięki swojej budowie, łuk sprawdzi się zarówno wśród osób lewo jak i prawo ręcznych. NXG Buster został wykonany z wysokiej jakości kompozytu, co zwiększa jego trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę z łucznictwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowanym łukiem. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz kompatybilne akcesoria pasujące do sprzedawanego łuku.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Więcej informacji
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Producent Umarex
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Kod producenta 2.2311
Marka NXG
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 640.00
Siła naciągu [lbs] 29.00
Waga [g] 740.00
Typ łuku Bloczkowy
Zalecana długość strzał [cal] 26.00
Montaż celownika Tak
EAN 4000844632159
Długość naciągu [mm] 660.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Buster 15-29 lbs